beten. Strandwachten staan op scherp en 'effe een bakkie doen' is er niet bij. 23-07 Apart: in bruidskleding gestoken paar wordt in de echt verbonden door amb tenaar Mary Rietveld (ook gekleed) op naaktstrand. In paviljoen 'Ja, natuurlijk' trouwen Job van der Ploeg en Debby Wij- nants. 30-07 Ballonnen de lucht in voor actie War Child op camping Tempelhof. Kinderen op vakantie doen iets voor buitenland se kinderen in beroerde situaties. Op brengst gaat naar Sierra Leone. 01-08 Op video vastgelegd: twee minuten siga- rettenroof bij Albert Heijn. Dieven gooi en deurruit in, breken vitrines open, slaan hun slag, maken dat ze wegkomen. Schade 15.000 euro. 08-08 Eén grote invasie van blik op parkeerter reinen, wegbermen, stoepen. Strandgan- gers genieten eindelijk van echte zomer se temperaturen met 30 graden op de thermometer. Hele dag file van Schagen tot Stolperburg. 15-08 Bijzondere ervaring bij strandtent De Toko van Vincent Vos. Op kunststof ijs baan kon men 10 dagen schaatsen in zwembroek of bikini. Ijsmuts en wollen sjaal als tegenwicht? 01-09 Deal: alle jeugdvoetballers in presen- tatiepaklcen en trainers/begeleiders in coachj assen dankzij samenspraak van Dick van der Steen, Stefan de Groot met hoofdsponsor Mare Bregman. 16-09 Felle vlammenzee verwoest De Strand tent. Eigenaars Isabel Stam en Alex Blok ker ontdekken brand om drie uur in de nacht. Kunnen ternauwernood het vege lijf redden. 06-10 Spuitgasten corpsen Callantsoog en Den Helder aan de bak bij schoorsteenbrand Dorpsweg 20. Vliegende vonken maken nathouden buren en bomen noodzake lijk. 08-10 Weer fris en fruitig. Interieuradviseur blijkt goede greep bij realiseren nieuw aanzicht. Hedendaagse uitstraling Dorpshuis De Kolfweid na renovatie bin nen- en buitenkant. 21-10 Dode gevallen door grof geweld bij bero ving door drie personen. Hele dorp rea geert verbijsterd. Bezitter Samir Mosa (55) van restaurant De Visserman slachtoffer. Buit nog geen 800 euro aan kasgeld. 07-11 Fokgastgezin, moederhond Goya, Annie en Eef Hillebrink, bezig met intensieve verzorging van acht puppies. Nieuwe aanwas voor opleidingsinstituut Konink lijk Nederlands Geleidehonden Fonds (KNGF). 16-11 Grote uitslaande brand. Twee bollen- loodsen branden volledig af bij bedrijf aan Uitlandseweg. Groep van 14 Poolse werknemers brengt het er gelukkig heel huids af. 24-11 Dronken automobilist veroorzaakt ra vage bij pand Inproject. Door stuurfout voertuig via vluchtheuvel en plantsoen tje met dreun tegen gevel gereden, net naast pinautomaat. 29-11 Nishida Huijts neemt voortouw Droom in Actie. Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind (NSGK) kan daardoor 2055 euro op rekening bijschrijven. 10-12 Keetkoor laat zich horen bij opening ex positie in bibliotheek. Oudere stemmen klinken in Huys ten Oghe met liedjes van vroeger. Tini Schaap als houvast op accordeon. 17-12 Wordt het tóch twee winters graven on der het Dorpsplein? Eerder afgeschoten plannen laaien weer op over aanleg par keerkelder. Openbaar toilet, informatie punt, fietsenstalling mogelijk ook on dergronds. 19-12 De woorden Wijde Bliek springen in het oog boven restaurantingang. Veel dorpsbewoners aangenaam verrast door naamsterugkeer. Restaurant nu in han den van gebroeders André en Thomas van der Ploeg. 23-12 Sneeuw! Dat ziet er mooi uit. Slee uit de mottenballen en op weg naar duinhel ling voor snelle afdaling. Lol gegaran deerd. Overleden in het afgelopen jaar: de heer A. van Scheijen, de heer P. Vries, mevrouw J. Provily-Rietvink, mevrouw C. de Jong-Dekker, de heer J. Blaauboer, de heer J. van Bodegraven, de heer G. Baken, de heer H. van der Woude. De redactie probeert consciëntieus bij te houden welke leden de Historische Vereniging zijn ontvallen. Overlij densberichten bereiken ons echter niet altijd. Als deze lijst dus niet compleet is, bieden wij bij voorbaat onze excuses aan. -15.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2010 | | pagina 17