%en Word abonnee! Mariëtte Bos-van Ee reageerde op het stuk 'Van bouw tot sloop' van Jan Mooij: "Het verhaal klopt niet helemaal. De familie Sonderman heeft er niet als laatste gewoond. In december 1966 ben ik (Mariëtte van Ee) daar geboren. Dus wij, familie Van Ee, hebben daar ook nog eventjes gewoond en (weet ik niet helemaal zeker) de familie J. de Jong ook nog. Ik heb ook nog een foto van het huisje aan de Duinweg." De Clock bestaat bij de gratie van haar lezers. Het is dus van belang dat het abonnementenbe stand op peil blijft en dat ook de aanstormende generatie jonge Callantsogers geïnteresseerd raakt. Daarom doen wij een dringende oproep aan u, waarde lezer, om het blad speciaal bij hen onder de aandacht te brengen. Misschien is het een leuk idee om uw kinderen of kleinkinderen een abonnement cadeau te doen? Extra voordeel: ze zijn dan automatisch lid van de Historische Vereniging. Noot van de redactie: De foto is gemaakt op camping Klein Begin. Links de noodwoning waar Mariëtte van Ee ge boren is. De ouders, George en Rinelce van Ee betaalden vier gulden per week aan huur. Rechts staat het huis van opa en oma. Over de foto van de Kermis in de jaren zes tig (ook van Jan Mooij) vertelt mevrouw Coby Spijlcer-Ambuul (80), wonende in Petten dat de foto gemaakt is in september 1945 Zij her kent ook nog twee verklede personen: de man in het witte hemd vooraan is Jacob Ambuul en links, staand, met snor en bolhoed is Grietje Kater. Trotse autobezitter Van Annie Beun kreeg de redactie deze foto. We zien een trotse Jo Beun, brood bakker van 1930 tot 1946 in Groote Keeten, bij zijn T-ford. Op de achtergrond staat het huis van de broers Henk, Jaap en Jan Bakker, aan de Schoolstraat. Helaas weten we niet wanneer de foto is gemaakt. -11.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2010 | | pagina 13