Zowter Otm'p^iit/zuujetv vtuiy eew cUrpeluiq Piet Beun Op het strand van Groo- te Keeten, samen actief. Helemaal rechts dat kleine bruine ventje - Piet(je) Beun, nog geen vier jaar oud. Zie ook de heer Karreman en links zijn vrouw, beide zoons Gertjan en Kees. Op de achtergrond strandhuisjes (badhokjes), ver huurd door de vader van Rens Roos Op de andere foto zien we Buurman Klaver, sa men met twee kinderen. Hij brengt de koeien naar de lcoeboet. De dieren werden destijds nog met de hand gemolken. Gert de Vries De in het voorjaar inderhaast uitgebreide en nieuw getimmerde winkels en winkeltjes hebben denk ik goede zaken gedaan en ook de PTT mag niet mopperen wat z'n omzet be treft. Vooral over dat laatste heb ik zo eens ge peinsd. Die postmannen zijn toch maar slecht af dat ze niet betaald worden naar hun omzet. Als een zakenman het druk heeft kan hij zeg gen dat het van de omzet moet komen. Maar dan petje af voor de post met z'n hoge omzet en toch op tijd! Over omzet gesproken: Hebt u wel eens op de man gelet die alsmaar papiertjes loopt te prikken? Dat is wat wij noemen 'Grote Henk' Ja, geachte gasten en mededorpelingen, als je zo aan het peinzen slaat over mensen die hun best hebben gedaan om het seizoen 1960 on danks slecht weer goed te doen zijn, dan kom je tot de slotsom dat het er weer velen zijn ge weest. Voor al die mensen m'n respect en... een rus tige winterslaap na de kermis Volgens mijn zus Annie is het zo goed als zeker dat de familie Karreman de eerste badgasten waren in het huis van mijn ouders. Het echtpaar Karreman had vier kinderen: Gertjan, Kees, Greetje en Helma. De beste herinneringen die ik heb zijn door de heer Karreman vastgelegd. .V-4 Zo zijn we dan al weer bijna aan het eind van de laatste R-loze maand. Volgende week is het kermis en daarmee is eigenlijk het zomerseizoen 1960 weer afgelopen. Een mooie zomer was het niet vind ik. Wat het weer betreft bedoel ik. Verder geloof ik dat we toch echt wel van een mooie zomer mogen spreken. De meeste gasten zijn wel bruin naar huis gegaan en de Buurt is mooi groen gebleven. (Henk Bakker, red.). Voor hem moesten we ei genlijk eens met z'n allen onze pet afnemen. Want zag u ooit een dorp waar zoveel patat en ijs wordt gegeten en waar het toch zo netjes was? -42.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2007 | | pagina 2