Zomerkuls Ko&tiüuuj Bijgaand zend ik u een foto, gemaakt op 9 au gustus 1935 van mij en mijn familie uit Alk maar en twee nichtjes uit Heemstede voor het zomerhuisje Koetilang, noordelijk achter het Dorpsplein. Het huisje was voor vier weken ge huurd van aannemer Vos, die zijn bedrijf had aan het Dorpsplein. De naam Koetilang was ontleend aan de naam van een KLM-vliegtuig. Het is een Indonesisch vogeltje. Toen het vlieg tuig verongelukt is, heeft men de naam van het huisje veranderd. In de oorlog schijnt het huisje verplaatst te zijn naar buiten de Atlan- tikwall. Ons gezin woonde in Alkmaar op Houtweg 20. Vader was leraar bouwkundig tekenen op de Ambachtsschool aan de Bergerweg aldaar. Mogelijk draagt deze foto bij aan de historie van Caïlantsoog. EXCUSES In het artikel 'Gisteren is ook een beetje ge schiedenis' 2006, werd mevrouw J.J. ten Boekei- Kuiper helaas niet vermeld bij de overledenen. Mevrouw Ten Boelcel was al sinds de oprichting lid. Ook moeten we onze verontschuldigingen aanbieden aan de familie van mevrouw N. Glasbergen-Thomasz. Zij werd eveneens niet genoemd in bovenstaand overzicht. ZETDUIVELTJE Bij de door Cees Vriesman te bedanken men sen (blz. 9) is door het zetduiveltje de naam van dhr Hans Jehee weggevallen. We hopen die dank alsnog over te brengen door zijn naam hier te vermelden. Deze foto kregen we van de heer Rudolf Waalewijn uit Bergen, destijds in Caïlantsoog op vakantie met zijn familie. Hij schrijft: Vriendelijke groeten, R. Waalewijn. Op de foto v.l.n.r.: Ferdinand Waalewijn, oud 7 jaar; Rudolf Walewijn, oud 10 jaar; Elise Waalewijn, oud 3 jaar; Lily Vergers, oud 8 jaar; Nora Vergers, oud 10 jaar; Adolf Waalewijn, oud 12 jaar; Anna Elisabeth Waalewijn-Schornagel, oud 40 jaar. -25.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2007 | | pagina 5