Excursie Weid&HwieMy Calirmtsoo^ EHBO-cursus Cor Spijker U zult zeggen, vorig jaar waren jullie dat ook al van plan. Klopt. Maar toen had onze mole naar het aan de stolc gehad met een bus waar ie niet tegen kon. Maar gelukkig, Cees is er weer en er staat ons dus niets meer in de weg om alsnog het bezoek te realiseren. We had den gedacht dat te doen op vrijdagavond 20 juli a.s. Om 19.00 uur is het verzamelen op de par keerplaats waarna we ons dan begeven, onder leiding van Cees Zwaan, naar de molen. Het is die avond de bedoeling dat we uitleg krij gen over de molen en vooral over herstelwerk zaamheden, onder het genot van een versna pering. Noteren dus, 20 juli 19.00 uur op de parkeerplaats Kiefteglop. De redactie sluit zich hier graag bij aan! Kunt u ons de ontbrekende naam vertellen of weet u meer van deze EHBO-cursussen, dan horen wij dat graag. Misschien heeft u wat aan de foto's of brengt het u op het spoor van meer gegevens. Connie Bijvoet Veel weet ik niet meer van de cursus. Wel dat het erg gezellig was en we veel lol hadden! Het café was een voor die tijd multifunctionele ruimte en werd voor van alles gebruikt. Op zondagmorgen had Thijs Smit hier zijn kap salon. V.l.n.r. Connie Bijvoet, Gert de Vries, dr. Verheul Vervoer van bewusteloos of licht bedwelmd slachtof fer. Jaap Buis heeft een hele kluif aan Gert de Vries. Op de foto hieronder links: Teun Oskam en Jaap Buis. Rechts: v.l.n.r.: Piet Quaxs, Connie Bijvoet,Coby Unk, onbekend Connie Bijvoet schreef het volgende: Een dezer dagen kwam ik bijgaande foto's tegen. Ze zijn ge maakt tijdens een EHBO-cursus in Groote Keeten in 1956 of 1957. Locatie: het cafeetje naast de kruidenierswinkel/slijterij van Jaap van Scheijen. - 33.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2007 | | pagina 13