AU\MWK£< KUs l - Agenda Opening Notulen ALV d.d. 07-04-2006 (zie 'Clock' juni 2006 blz. 33) In- en uitgaande post Jaarverslag secretaris (zie blz. 19) Financieel verslag 2006, begroting 2007 Jaarrekening en begroting liggen op de tafels. Gré Bregman komt verder met enkele voorstellen. Kascommissie Dick Leguit, voorzitter; leden Muja Blokker en Wil Schutter, de laatste is aftredend. Bestuur Tot onze spijt neemt Suze Vriesman af scheid. Het bestuur draagt Lammie de Ruiter voor om haar plaats in te nemen. Aftredend Cor Spijker, herkiesbaar. Nog één lid en we zijn compleet. Verslagen werkgroepen en Callinger Erfgoed. Excursie Cor Spijker gaat verder in op de reis plannen zoals die elders in de Clock staan. Rondvraag Pauze Lezing door de heer Aten van het Hoog heemraadschap uit Edam. Staand v.l.n.r.: Jaap Henry Schouten, Ida Homan, Martha van den Berg, Marijke Glas bergen, Roelie Weij, Anja Boeder, Juffrouw List. Hurkend: Jaap Meijer, Dick Zwaan, René van der Weert, Kleis Wie weet de achterna men van de beide jon gens? Ook willen we graag de naam weten van het meisje, dat voor juf List staat. Graag even een berichtje naar de redactie. De Algemene Ledenvergadering van de Historische Vereniging Callantsoog wordt gehouden op 13 april 2007, aanvang 20.00 uur in het dorpshuis 'Kolfweid' te Callantsoog. Van Martha Kief te-van den Berg ontvingen we deze foto van de eerste klas in 1964. Ze vertelde erbij dat haar moeder, Riet van den Berg-van der Plas ook nog les heeft gehad van juffrouw List. Samen kwamen ze haar een keer tegen in de schouwburg en juf List wist nog precies wie de dames waren! -5.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2007 | | pagina 7