dent. De heer Koelemeij vervulde deze functie geheel belangeloos. Tot 1956 in zijn privé-woning, nadien werd er een klein kantoortje (een houten gebouwtje) in gebruik genomen. Diverse keren moest dit verplaatst worden, maar Koelemeij bleef de scepter zwaaien tot 1960. Hij had hiermee veel succes. derland zal gaan gelden. Er wordt 'veel goeds' van zo'n regeling verwacht. Vanaf 1960 was de VW gehuisvest in het ge bouw van de Boerenleenbank. Door de groei van Callantsoog ontstond echter bij de bank en bij de VW behoefte aan meer ruimte. Pas door de realisatie van een eigen VW-kan- toor, annex brandweer- en ambulancegarage op 27 oktober 1971, was het VW-bestuur uit de zorgen voor wat betreft de huisvesting. Burgemeester Moll nodigde een ieder uit door middel van een speciale Badbode om de festi viteiten mee te vieren. In het nieuwe kantoor kreeg men de beschik king over een ruime informatiehal en een ruimte voor de toekomstige directeur. De kantoorwerkzaamheden werden na het vertrek van de heer Koelemeij enige tijd waar genomen door respectievelijk de heren A. de Vroom en B. Vos, waarna mej. T. Bakker in 1962 in dienst trad. Zij heeft ruim 13 jaar het cor respondentschap op een voortreffelijke wijze gevoerd. Een tweede kracht bleek omstreeks 1964 noodzakelijk. De heer S. Schaap werd per 1 januari 1965 voor die functie aangetrokken. Enige jaren later werd hij tot directeur van het WV kantoor benoemd. Na het overlijden van de heer Van Eek in 1967 nam de heer A.A. van Scheijen de voorzitters hamer over. Hij stond voor de moeilijke taak Callantsoog toch 'vol' te krijgen, ondanks het nog steeds uitblijven van de vakantiespreiding en het feit dat steeds meer mensen naar het zonnige zuiden trokken. Dankzij hem kwam de verhuur in de wintermaanden op gang en waren de zomerhuizen ook in de herfst-, Kerst en Paasvakantie redelijk bezet. 1968: De VW bestaat 50 jaar. De badgasten ko men inmiddels voor een groot deel uit Duits land. In de Badbode wordt met blijdschap ge meld dat de vakantieperiodes in Duitsland in vier groepen worden verdeeld. Men spreekt de hoop uit dat de vakantiespreiding ook voor Ne Ten tijde van de opening van het nieuwe kan toor was de samenstelling van het bestuur als volgt: A.A. van Scheijen, voorzitter P. de Haan, secretaris S. Vogelzang, penningmeester G.J. Dongelmans G. de Hoop-Kater W. Kloosterboer H. Kruisveld J.J.Vos G. de Vries De redactie eerde in bovengenoemde specia le Badbode deze mensen, maar ook allen die zich sinds de oprichting in 1918 hadden inge zet voor de VW. Foto's uit fotocollectie fam. Van Dolder, Jacob Vos en VW. .V, V iv'-PP.2...'p -- - - Tvi." o *r j -48.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2005 | | pagina 4