De postbode kwam met een bel op het middenveld. hadden. Later werd Jaap ter Haak benoemd. Tot 1972 zwaaide hij de scepter. In het begin waren we niet erg content met de verandering van kampeerterrein. 'De Gar- nekuul' had geen afvoer voor regenwater, later kwam daar wel verbetering in omdat het terrein gedraineerd werd, een voordeel was dat er een kampwinkel was. Nadien kocht de gemeente Callantsoog een terrein van mevrouw Ambuul. Dit terrein met de oude Garnekuul kreeg als bestem ming het plaatsen van zomerwoningen. In 1971 kreeg ik als een van de laatsten een stukje grond toegewezen voor het bouwen van een zomerhuis. Dit werd door Jan Vos gebouwd en in 1972 betrokken. De eerste jaren kwamen we vaak in de win- terweelcends en in de kerstvakantie. Zo'n zomerhuisje is veel comfortabeler dan de tent waarin we 25 jaar met veel plezier gekampeerd hebben, maar de herinneringen aan de fijne zomers bij Jan Schager halen we nog vaak op. Hij, die met Kees van Eek, Piet Vos en ande ren de hoekstenen hebben gelegd en bijgedra gen heeft tot de welvaart, die op het ogenblik in Callantsoog heerst. Het is in augustus 75 jaar geleden dat ik voor het eerst het strand in Callantsoog zag. Alle dingen krijgen een einde, ik ben de 80 gepas seerd. De laatste tijd zeggen we weieens tegen elkaar, dit jaar verkopen we onze zomerwo ning, maar we schuiven het steeds een jaar op. We hebben veel kennissen in Callantsoog, we hebben veel vriendschap ondervonden, waar voor we nog steeds dankbaar zijn. We wensen u het beste. -25.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2004 | | pagina 5