Agenda LedemrwgaAeYUiq Wiekeljit? SUcvtuta Botaat Agenda 1. Opening 2. Notulen vorige ALV op 04-04-2003. (zie 'Clock' juni 2003 blz. 24) 3. In- en uitgaande post 4. Jaarverslag secretaris (zie blz. 7) 5. Penningmeester: Financiëel jaarverslag 2003, bespreking begroting 2004. De jaarrekening en de begroting liggen op de tafels. 6. Kascommissie: Mevr. N. Raap is voorzitter en de leden, de heren Rietvink en Rellage zijn aftredend. 7. Bestuursverkiezing: onze nieuwe penning meester, Gré Bregman, is helaas door ziekte verhinderd; haar taak wordt waargenomen door Co de Bakker. Aftredend zijn Jannie Provily (niet herkiesbaar) en Sara Planting 8. Verslagen Callinger Erfgoed en de werkgroe pen 9. Excursie: Cor Spijker zal het toelichten 10. Rondvraag en daarna pauze Na de pauze zal de heer K.de Jong een lezing verzorgen over het sociale aspect van de VOC. Gezien zijn vorige lezing belooft het weer een boeiende avond te worden. Bij het sorteren van spullen, die oorspronke lijk op de zolder van het gemeentehuis Caïlantsoog hebben gelegen, en nu naar het museum zijn gehaald vanuit Schagerbrug, kwamen we o.a. deze prijs tegen met ingegra veerd: C'oog 1934. We vroegen ons af wat de betekenis hiervan kan zijn. Er hoort een kaartje bij, waarop staat: Fa. Vos en De Haan (Piet Vos en Piet de Haan) exploiteerden in 1934 samen een strandtent. Mogelijk dat ze in de zomer zwemwedstrij den in zee organiseer den. Bekend is wel dat badgasten in de zo mer zwemles gaven aan de Callantsoger jeugd. Vraag is dus, wie-o-wie kan uitleg geven over deze krans en wie wa ren die dames? De redactie sluit zich hierbij graag aan. Op de foto krijgt u een indruk van deze prijs uit 1934. In verband met de op handen zijnde sluiting van het Botgat is de redactie in gesprek met commandant lt. kol. D.A.A. Fiege. Samen met hem willen we kijken hoe de geschiedenis van dit schietterrein, dat voor Caïlantsoog en Groote Keeten meer dan 50 jaar van grote invloed is geweest, bewaard kan blijven voor het nageslacht. Aan de hand van gesprekken met dhr. Fiege zullen we u een beeld probe ren te geven van wat er allemaal gebeurd is met het schietterrein. In de loop van dit jaar zult u tevens regelmatig op de hoogte wor den gehouden van gebeurtenissen die met deze sluiting verband houden. De Algemene Ledenvergadering van de Historische Vereniging Caïlantsoog wordt gehouden op donderdag 1 april 2004 (dit is geen aprilgrap) om 19.30 uur in het dorpshuis 'De Kolfweid' te Caïlantsoog. Van Guus Zeeman van de Stichting Callinger Erfgoed kregen we de volgende brief: le prijs Dames 50m. Vrije slag. Aangeboden door fa. Vos en De Haan. -4. -

De Clock van Callens-Ooghe | 2004 | | pagina 6