Helaas ontvielen ons de volgende leden: 08-08 Laagvliegend tankvliegtuig jaagt badgas ten en inwoners de stuipen op het lijf. 11-08 De te verwachten facelift van Groote Keeten houdt de gemoederen van voor- en tegenstanders danig bezig. 15-08 Het is deze zomer precies 30 jaar gele den dat het naalcstrand is gelegaliseerd. 20-08 Rosina Hoopman is de eerste miss Cal- lantsoog die ook echt uit Callantsoog komt. 08-09 Callantsoger Kerk onder de pannen: het krijgt een nieuw pannendak. De gier zwaluwen zijn ook tevreden, ze houden hun plekje dankzij speciale pannen. 18-09 De biblotheelc zal niet verdwijnen als het aan de Callantsogers ligt, ze trekken massaal naar het gemeentehuis. 30-09 Groote Keeten en wijde omtrek schrik ken op: Vijverhut verdwijnt in vlammen zee. kunnen nu één keer per maand hun hart ophalen in de Dixie Bar. 09-11 Tijdens het project Boelcenpret laten de kinderen zich ook niet onbetuigd en demonstreren tegen sluiting van de bi bliotheek. 16-11 Slager Jan Kater valt meerdere keren in de prijzen met zijn producten. 22-11 't Kadootje van Patricia Willig blijkt al een jaar een succes. 26-11 Betaald parkeren in Callantsoog en Groo te Keeten? De discussie hierover gaat gewoon weer door. 13-12 Callantsoger schooljeugd brengt sfeer in het dorp door het versieren van tiental len kerstbomen. 16-12 Storm teistert de stranden. Brede strand van Callantsoog lijkt weer terug bij Af. 24-12 Het juttersbloed kookt weer als vanouds. Containers vol tv's op het strand. 24-12 Alweer een be langrijke voor ziening min der: het post kantoor sluit zijn deuren. Bij AH is nu een servicepunt waar een aan tal zaken gere geld kan wor den. Als het ingewikkelder wordt, moet worden uitge weken naar Schagen of Den Helder. 22-10 Bestuurders, milieuvertegenwoordigers en bollentelers vinden elkaar in geza menlijke actie: het planten van Ekobollen. 23-10 Groote Keeten afgesloten voor door gaand verkeer wegens bouw van beton nen waterkering in de Duinweg. 27-10 Dorpsraad kent een wisseling van de wacht. Quirien Tepas volgt Piet Drieën- huizen op als voorzitter. 27-10 Dorpshuis Kolfweid viert 35-jarig be staan met muziek. 30-10 Liefhebbers van zingen van smartlappen foto: Willem Zeeman dhr. W.H.H. Groothoff (2002), mw. A. Monen- Zwaan, mw. G. Raap-ICrap, dhr. W. Korteland, dhr. D. Deen, mw. A. Kossen- Mooij, mw. B. Langeveld-Kalf, mw. G.M. Mulbregt-Senf, dhr. P. Tromp, mw. J. Rellage-Goete, dhr. A.J. Schil der, dhr. G.H. de Wit, dhr. F. Kooi, mw. D. Baken-Vos, dhr. C. Bijpost, dhr. H.B. Hendriks, mw. A.M. van Muijen-Zijerveld. - 17.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2004 | | pagina 19