Verslag VevemguugsjaAv 2002 Agenda Ledemmrgaderut^ 1. Inleiding Voor de Historische Vereniging een rustig jaar. Er verscheen een nieuw boekje 'Van Cal- linge tot Caïiantsoog'. Het kwam weer tot stand door de redactie van ons blad 'De Cloclc', onder leiding van onze voorzitter. Er waren twee ledenvergaderingen, in april met een lezing over het Noord-Hollands Ka naal door de heer Keijzer en in november met een lezing over het VOC door de heer De Jong. Met de gemeente waren contacten over: de trap bij de Seinpost, de Boslcerpolder, het Dorpsplein en het Kerkhof. Alles is nog in behandeling. Excursies: 20 april naar Friesland en 27 juni fietstocht rond Caïiantsoog, beiden onder lei ding van Cor Spijker en zeer geslaagd! 2. Ledenbestand Het is constant rond 530 leden. 3. Bestuur Geen wijzigingen. 4. Werkgroepen De Cloclc. De redactie is nog compleet en er verschijnt ieder kwartaal een mooi blad. Grafmonumenten. De groep heeft er een lid bij, mevrouw H. Bolg is ons komen verster ken. Met de gemeente zijn we in overleg om na ruiming van de historische graven, de ste nen aan de noordkant langs het hek te mogen plaatsen. De molen 'de Zwaan' draait en maalt er lus tig op los onder goede begeleiding van mole naar Cees Zwaan. AGENDA t. Opening. 6. 2. Notulen vorige ALV op 5 april 2002. Zie 'De Cloclc' juni 2002, blz. 39. 7. 3. In- en uitgaande post. 4. Jaarverslag secretaris. 5. De penning meester bespreekt het financiële jaarverslag De begro ting 2003 wordt ter discussie pp gesteld. De jaarrekening en de begroting lig- 11. gen op de tafels. U kunt ze ook opvragen bij de pen ningmeester, tel. 0224-582103. Verslag lcascomissie. Mevr. A. Geertsema aftredend. Bestuursverkiezing. De penningmees ter treedt af, maar blijft tot de nieuwe er is de zaken nog behartigen. Jannelce Verburg en Dries Blokker zijn beide aftredend, maar stellen zich herkiesbaar. Verslagen Callinger Erfgoed en de werkgroepen. Cor Spijker zal de excursie toelichten. De reis gaat op 26 april naar Texel. We zijn volgeboekt, maar u kunt zich onder voorbehoud nog opgeven. Rondvraag en daarna pauze. Na de pauze zal dhr. B.B. Siezen een lezing met dia's verzorgen. Sara Planting Op vrijdag 4 april 2003 houdt de Historische Vereniging Caïiantsoog haar Algemene Leden vergadering om 19.30 uur in het dorpshuis 'De Kolfweid' te Caïiantsoog. 2002. - 13. -

De Clock van Callens-Ooghe | 2003 | | pagina 13