KraMtwkmfrsel Besloten wordt, dat drie bestuursleden een onderhoud zullen aanvragen met den burge meester van Callantsoog, om met het oog op de werkeloosheid te spreken over het aanleg gen van den harden weg onder duin, van paal 4 naar Callantsoog. Zoo noodig zal het be stuur zich schriftelijk wenden tot den betrok ken minister, opdat zoo spoedig mogelijk dat werk zal worden uitgevoerd. 1921 'ALGEMEEN BELANG VERGADERDE. Donderdag 6 januari vergaderde de vereni ging 'Algemeen Belang' alhier, in het lokaal van den heer J. van Scheijen te Groote Keeten. Aanwezig waren 19 leden. Na de opening der vergadering door den voorzitter, heer A. Toes, werden de notulen der vergadering van 12 Dec. 1919 gelezen en goedgekeurd. De rekening over 1920 werd door de leden A. Boontjes, M. Thomasz en J. Langhorst, nagezien en in orde bevonden. Het batig saldo over 1919 bedroeg 65,68/2, de ontvangsten beliepen 17,25, de uitgaven 31,18, batig saldo over 1920 51,751/2. On der dankzegging aan den penningmeester, den heer Jn. van Scheijen wordt de rekening goedgekeurd. In het jaarverslag, voorgelezen door den se cretaris J. Hollander, wordt 1920 voor Alge meen Belang geen gunstig jaar genoemd. Wel werden 14 nieuwe leden geboekt, doch het ledental verminderde met 2 wegens overlij den, 3 wegens bedanken en 4 wegens verhui zen. Op verscheidene verzoeken was niet eens antwoord ingekomen. De aftredende bestuurs leden, K. Hollander Jr„ J. Toes en G. Dekker Az„ werden herkozen. Allen namen de benoe ming aan. Aan het polderbestuur van Zijpe zal worden verzocht de Zantemerkluft te verbeteren, zoo mogelijk een meter te verbreeden. De commissie, die zich belast heeft met het onderzoek naar de mogelijkheid om een school voor Groote Keeten en omgeving te krijgen, heeft geen resultaten bereikt. Een voorstel van den heer D.J. Modder, om financiële steun te verleenen voor het verhar den van de wegen - de Voorweg en de weg door de Groote Keeten - wordt met 15 stem men voor aangenomen. De vereeniging zal voor elk/. 10,00 bijdragen. De heer A. Leijen zegt de leden van Algemeen Belang dank voor den steun, dien hij genoten heeft. Hierna sluiting. Beeldje 'De Visserman' 27,50, 39,00, 60,00, 104,00 Van Belgisch zwart cement of bronskleurig. Verschillende lengtes.1 Als het zand langs de Noordzee stuift (SA. Doevendans) 30,00 De geschiedenis van Callantsoog tussen 1740 en 1760. Een roman waarin schout Van Duijsburg de hoofdpersoon is. Een unieke kijk op een eeuw Callantsoog en Groote Keeten 56,00 100 Foto's van het oude Callantsoog en daarnaast 100 foto's in kleur van Callantsoog 2000. Bij het opruimen van de zolder in het huis van zijn overleden moeder kwam een van onze leden het volgende krantenknipsel tegen. Op zaterdagmorgen kunt u altijd in de Museumboerderij 'Tante Jaantje' aan het Dorpsplein terecht om bovenstaande artikelen te kopen. -55.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2001 | | pagina 15