esturen van de Historische Vereniging, Callinger Erfgoed en hun werkgroepen wensen u veel goeds in Een lidmaatschap van de Historische Vereniging Callantsoog. Contributie35,00 Ieder lid ontvangt o.a. 4 x per jaar 'de Cloclc' met wetenswaar digheden over de oude dorpen Callantsoog, Groote Keeten, Abbestede en de polders Callantsoog en Koegras. Abonnemente^i omgeven bij Wim Zeeman, Dorpsweg 18 Callantsoog. Telefoon 0224-581294. 'De Cloclc' is los verkrijgbaar bijde firma Leguit en de V.V.V.7,50 Op zaterdagmorgen vindt er ook verkoop plaats vanuit de museumboerderij 'Tante Jaantje' Dorpsplein 33. Tevens kunnen op bovengenoemde adressen de volgende artikelen gekocht worden: Wetenswaardigheden van Callantsoog 5,00 Inhoud: Callantsoog - drie dorpen, de naam Callantsoog, de kerk, de bescherming van de kust, 't Zwanenwater, het Dorpsplein, het beeld 'de Visserman', Jutters, ontstaan Groote Keeten. Tussen de tekst tekeningen en foto's. Wissenswertes über Callantsoog5,00 Inhalt: Callantsoog - drei Dörfer, der Name Callantsoog, die Kirche, Küstenschutz, 't Zwanen water, der Dorfplatz, die Figur 'der Fischermann', Stranddiebe, Entstehung Groote Keeten. Auch Zeichnungen und Fotos stehen darin. De weidemolen van Callantsoog1,00 De geschiedenis van deze molen. 1990-1994. Wie kwam er op het idee? Wie was de bouwer? De namen van de personen die op welke wijze dan ook geholpen hebben, staan op 'de Gulden Maalstaat' achter in het boekje vermeld. De geschiedenis van het beeld 'De Visserman' en7,50 de beeldhouwster Anna Op 't Landt. Ansichtkaart weidemolen1,50 Een prachtig kleurrijk plaatje. De molen op de voorgrond, het dorp met de kerk en de duinen op de achtergrond. Ansichtkaart boerderij 'Tante Jaantje'1,50 De laatste twee kaarten zijn 'kunstlcaarten' De prijs voor 10 kaarten isiLSdS10,00 Beeldje 'De Visserman'39,00 Van Belgisch zwart cement. Bronskleurig is ook mogelijk. 20 cm. Als het zand langs de Noordzee stuift (SA. Doevendans) De geschiedenis van Callantsoog tussen 1740 en 1760. Een roman waarin schout Van Duijsburg de hoofdpersoon is. 30,00 2001 - 80. -

De Clock van Callens-Ooghe | 2000 | | pagina 20