Contributie "Dat lieg je toch Teun, was jij dat toe ok al, dus 't hele spuitje had voor voif en twintig gulden van oos weze kennen. Nou as ze dat thuis te weten lcomme, den zelle de reipe gaar weze! In 't vervolg moete we toch wel wat ofspreke as we zulcs van plan benne. Want op deuze menier ben je een zood geld poter deer je niks an hewwe." Samen gonge ze toe maar efkes opsteke in een lcefeetje. Efkes ternei benne ze maar weer op huis ofgaan. Tante met de bus, ze had toch al een kaartje en Teun met peerd en kar, deer ie z'n nuwlcoup mee thuis brocht. Maar 't hele end hadde ze wel baiegaar nag puur de smoor in! is. Zoals afgesproken op de voorjaarsvergade ring in 2000 is de contributie voor 2001 ƒ35,00. Vorig jaar was de betaling een succes, slechts drie leden verzuimden op tijd te betalen! Onze penningmeester, Suze Vriesman, was dus tevreden. De penningmeester is van plan omstreeks half december de acceptgiro's inzake de con tributie voor het jaar 2001 aan de leden te versturen. Zij hoopt dat u allen voor 1 februari 2001 wilt betalen. U weet dat als u alle nummers van 'De Clock' wilt ontvangen, dat noodzakelijk De schijnwerpers, die door de Hist. Vereniging in juli 1997 geplaatst werden om de kerktoren aan te lichten, waren in augustus 2000 totaal verrot. Hans Bolg en Sietze Planting zorgden voor vervan ging. Dit voorjaar zorgde een storm ervoor dat gedeel te van het torendak stuk woei. In begin juli 2000 kwam er een nieuw koperen gedeelte op. Foto's: Wim Lastdrager - 77. -

De Clock van Callens-Ooghe | 2000 | | pagina 17