Wim Lastdrager koninklijk onderscheiden Jannie Provily 28 april 2000 Al vanaf de oprichting van de vereniging in 1985 heeft hij leiding gegeven, of is hij be trokken geweest bij tal van activiteiten. Om er een paar te noemen: de weidemolen, de boerderij, de visserman, verlichtingsprojec ten van kerk en boerderij, zijn medewerking aan verschillende boekjes verleend enz. enz. Gelukkig werd alle inspanning van onze se cretaresse Sara Planting, voor het verkrijgen van deze mooie onderscheiding beloond en trokken zes bestuursleden richting gemeen tehuis te Amstelveen. Tegen 10 uur arriveerde Wim met Corrie, on der valse voorwendsels meegelokt door doch ter Erica. Wim was verrast, maar... Cor Spijker zei: "Volgens mij voelde hij al nattigheid, toen hij vorige week nodig een nieuwe broek moest kopen." Vervolgens ging het rich ting de tennisclub van Wim om daar nog even gezellig met elkaar wat te gaan gebruiken. Als we al dachten, daar een eenvoudig optrekje te vinden, dan kwamen we bedrogen uit. Een prachtig complex in het Amster damse Bos met een kanti ne ingericht door Jan des Bouvrie (we kregen een rondleiding van Wim). We hebben heerlijk op het terras in het zonnetje gezeten. Het was een fijne afsluiting van deze gedenkwaardige dag. ren. Suze Vriesman en Sara Planting overhan digden de bloemen en de kadobon en toen volgden nog vele hapjes en drankjes. Oolc onze voorzitter en hoofdredacteur van ons blad 'De Clock' heeft in de lintjesregen gestaan. Terecht, volgens het bestuur, want waar vind je een man die iedere week van Amstelveen naar Callantsoog pendelt? Vrijdag zijn steentje aan 'De Clock' bijdraagt en op zaterdagmorgen vol enthousiasme met de groep vrijwilligers werkt in museumboerderij 'Tante Jaantje'. Het Callantsoger gezelschap in het gemeente huis van Amstelveen. V.l.n.r. Suze Vriesman, Dries Blokker, Wim Lastdrager, Cor Spijker, Corry Lastdrager, Janneke Verburg, Sara Plan ting en Jannie Provily. Foto's: Erica Lastdrager We kregen eerst koffie met gebak en toen kon de ceremonie beginnen. Wim werd met nog acht anderen door burgemeester Kamp huis op humoristische wijze in het zonnetje gezet, waarna de versierselen werden opge speld. Daarna konden wij de jubilaris felicite- Burgemeester Kamphuis van Amstelveen speldt Wim Lastdrager zijn onderscheiding op. -40.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2000 | | pagina 20