Beeldje 'Visserman' te koop! Wilt u een nieuw lid opgeven? Belt u dan: Wim Zeeman, tel: 0224-581294 CD-opname radioprogramma Callantsoog Centraal' In die tijd werkte ik nog bij de NOS-fonotheelc op de afdeling banden. Omdat mijn 'oom' Teun Mooij in die uitzending te horen was, heb ik de uitzendband gekopieerd naar een privérecorderband. Jaren heeft deze band bijna onaangeroerd in de kast gestaan, tot ik een tijdje geleden die band weer tegenkwam. De gedachte kwam toen bij me op om deze band zo te bewerken, dat hij gekopieerd kon worden naar een cd, zodat meer mensen nog eens konden luisteren naar deze uitzending. Op de Algemene Ledenvergadering heb ik beloofd wat informatie te verschaffen over de inhoud van de uitzending en de kosten. Het was een programma van Henk van Stipriaan en Hans Zoet, waarbij ze elke week naar een ander dorp gingen met de reporta gewagen. De uitzending bestond uit een live gedeelte en een van te voren opgenomen gedeelte. In het live-gedeelte van de uitzen ding 'Callantsoog Centraal' kwamen de vol gende mensen uit Callantsoog en omgeving in de Wijde Bliek aan het woord: toen burgemeester van Callantsoog toen wethouder in Callantsoog toen commandant van 't Botgat beheerder van het Zwanenwater reparateur van de Engelse sportwagens XK uit Dirlcshorn reed met een busje kinde ren naar en van school De kosten van deze cd bedragen 15,00 en dat is inclusief verzend- of bezorgkosten. Wie een cd wil, moet het bedrag storten op mijn giro, onder vermelding van 'Callants- oger-cd'. Omdat ik maar één cd-schrijver heb, kan het even duren, maar ik doe mijn best zo snel mogelijk de cd's toe te sturen. De heer Th. Schoots heeft opnieuw een klein aantal beeldjes van 'de Visserman' gemaakt. De meesten zijn van Belgisch zwart cement. Er zijn er ook die een bronskleur hebben. De prijzen: model groot middel klein 59,00 (30 cm); 39,00 (20 cm) en 27,90 (16 cm). Ze zijn te koop tijdens de openingsuren in de boerderij 'Tante Jaantje'. Ook op zaterdag morgen kunt u er terecht. Een model staat in de publicatiekast die aan de boerderij hangt. Bijna 20 jaar geleden, op donderdag 19 september 1979, werd bij de VARA-radio op toen nog Hilversum 1, het programma 'Callantsoog Centraal' uitgezonden. Pier va n Gosliga Jan Koelemeij Luitenant-kolonel Henk de Wijs Wim Klomp Piet Zwakman Ans de Rooij Jacob Vos Tante Pietertje Geert Kramer, Pinksterbloemhof 6, 3742 ES BAARN. Tel. 035-5414466. Giro 3706738. Een leuk kado! - 49. -

De Clock van Callens-Ooghe | 1999 | | pagina 9