Een keer per jaar was het gewoonte dat er een koffietafel werd georganiseerd. Alle tafeltjes werden aan elkaar gezet een ieder nam zijn eigen lcoffiepotje mee. Geer zorgde voor tulband, cake, broodjes en meer van dat lekkers. Er werden in de schuur stapels pannenkoeken gebakken voor de kinderen en er werden spelletjes gedaan. Zo was er eens een van de gasten die zich als aap had verkleed. Hij kwam ineens achter een caravan vandaan, ieder een schrok vreselijk, maar later was het dolle pret. Op zo'n dag was de medewer king van de gasten altijd heel groot. Het was altijd reuze gezellig. Er waren men sen die speciaal voor deze dag een week met vakantie kwamen. Dat de saamhorigheid heel groot was, bleek wel toen er eens een Oma en een Opa met kleinkinderen kwamen te logeren en er brand in hun tent uitbrak. Deze mensen raakten in het begin van hun vakantie alles kwijt. De campinggasten kwamen gelijk in actie. Er werd een tent 'versierd'. De een had dit over en de ander dat. Ze hielden een collecte en in de kortste keren konden deze mensen toch hun vakantie in Callantsoog voortzetten. Zo zijn er nog heel veel dingen te vertellen o.a. dat de kinderen altijd in de grote schuur op de zolder mochten rommelen, dat was schitterend. Zelfs is er een dansgroep uit Abbelcerk geweest. Ook kwam er op een keer een barbecuewagen. Daarbij konden de mensen voor f 10,00 hun maag vol eten. Er waren regels. Geer hield van schoon en netjes, maar ook van gezelligheid en er kon altijd veel. Mevr. van Muyen was haar grote voorbeeld. Voor alle gasten hetzelfde en geen uitzonde ringen. 's Avonds zat zij altijd een uurtje op kantoor en konden de mensen vragen stellen of een praatje komen maken. Dit was altijd het mooiste uurtje van de dag. Zo heeft zij het 22 jaar volgehouden en het bedrijf samen met Jan uitgebouwd tot een modern bedrijf, met elek triciteit, een mooi toiletgebouw en aanvankelijk met 50 staanplaatsen. Later werd dit aantal teruggebracht tot 35. In 1983 verkochten zij het spul aan Jan Blaauboer. Jan en Geer verhuis den toen naar een bungalow aan de Stuijvezandeweg 36. Zo kwam er een einde aan een mooie tijd, waaraan Geer veel vrienden en kennissen heeft overgehouden. Links Jan Weij, daarnaast Geer Weij-Dop. De jaarlijkse koffietafel 4. Heer personen 50.per persoon extra. HET SEIZOEN LOOPT V/AN 1 APRIL TOT 1 OKTOBER. CONDITIES EN PRIJZEN 1. Geen toegang voor honden. 2. Caravans met voortent worden verplicht een vlonder hierin aan te brengen. 3. Verhuur van uw caravan is enkele weken toegestaan, waarvan door de huurder 1. per persoon per nacht moet worden betaald. 4. Staangeld per plaats 615.per seizoen tot max. 4 personen, waarbij stroomkosten zijn inbegrepen. 5. Tuinplaatsen 25.toeslag. 6. Toeristenbelasting 45.per seizoen. Er is beperkte gelegenheid voor dagrecreatie van tenten en caravans. Kosten per dag 10.per vak, max. 4 per sonen, meerdere personen 2.per dag extra. Toeristenbelasting a 0.30 cent per persoon. In het hoogseizoen wordt alleen per week gerekend. Reservering mogelijk! 29

De Clock van Callens-Ooghe | 1997 | | pagina 9