1922 De ldassefoto waarop vier ldnderen van Reinuwtje van Twuyver-Visser staan. Geloof maar dat Reining, zo werd ze genoemd, zuinig op deze foto was. Haar keurig in de zondag se lderen gestoken ldnderen waren haar trots. Bovenste rij v.l.n.r.: Gre Bakker, Grietje Oosterman, Alie van der Plas, Maartje Dekker, Jan de Haan, Gerrit Kuiper, Arie Bakker Azn., Kees van Twuyver, Jacob Bakker Hzn., Jacob van Scheijen, Piet Weij en meester Langhorst (hoofdonderwijzer van 1910 tot 1922) 2de rij: Meester Quant, Rensje Hollander, Annie Weij, Geertje Vos, Aaltje Kooger, Neeltje Bakker, Maaike van Eekeren, Maartje Hoornsman, Cor Zwaan, Tienus Hoornsman, Hendrik Toes, Cor Oskam en juffrouw Brouwer. 3de rij: Dieuwertje van Twuyver, Geertje van Twuyver, Neeltje van Twuyver, Jo Oskam, Annie Dekker, Geertje Zwaan, Jane Zeeman, Pietertje Zwaan, Siemon Kooger, Jan Zeeman, Jacob Mooij, Henk Bakker en Arie Bakker. 4de rij: Grietje Vos, Rensje de Groot, Trien Hollander, Jacob Hollander Rz., Jacob Bakker Azn., Nico Kossen, Arie Toes en Willem Zwaan. ONS KERKHOF "Het Callantsoger kerkhofje ligt er prachtig verzorgd bij." Dat stond in de Schager Courant op 19-9- 1996. Veel complimenten voor de dames: Ank Randag, Annie Smit, Akke Bloem en Sara Planting. Samen vormen ze de werkgroep: begraafplaats. Ook veel lof voor Klaas Wittebol. Zijn moeder mevr. M. Wittebol-Kindt, geb. 23-12-1901 en over leden 31-03-1996, onderhield ruim 50 jaar graven van oorlogsslachtoffers. Zoon Klaas doet dat nu. De doden in Callantsoog worden niet vergeten. HOLLYWOOD 1942 In 'de Clock' jaar 1992 no. 3 stond een prent, die het nooddorp Hollywood voorstelde. Er zijn er toen een honderdtal 'op mooi papier' en met een passe-partout gedrukt. Ze zijn goed ver kocht. Nog slechts zeven zijn er over. Voor wie? Ook zijn er nog een paar tegeltjes met de afbeelding van de boerderij. Te koop op zaterdagmorgen in de boerderij. 66

De Clock van Callens-Ooghe | 1996 | | pagina 6