Onderstaande foto werd beschikbaar gesteld door Annie Beun-Weij. Ze is nu 80 jaar en woont in de Groote Keeten. Annie wist zich van alle leerlingen de namen nog te herinneren! Het jaartal dat bij de foto hoort, is vermoedelijk 1926. 1ste rij, v.l.n.r. Jacob van Scheijen, Jan Modder, Simon Weij, Aaltje Bakker, Dina ten Boekei, Jansje Thomasz, Piet Smit (de zoon van meester Smit), Neeltje Hollander, Geertje Kooger, Geertje Thomasz. 2de rij, v.l.n.r. Annie van Scheijen, Aajje Vos, Grietje ten Boekei, Geesje Modder, Trien Bakker, Maaike van Eeten, Gerrie Kooger, Annie Weij, Aagje van Scheijen, Aagje Mooij. 3de rij, v.l.n.r. Jacob Bakker, Jan ten Boekei, Klaas ten BoekeiGerrit ten Boekei, Arie Toes, Arend Toes, Dirk van Scheijen, Maarten Bakker, Arie ten Boekei, Dieuwertje van Twuijver, Neeltje van Twuijver, Annie Bakker, Juffrouw Brouwer (onderwijzeres in klas 1 en 2). 4de rij, v.l.n.r. Meester Smit (hoofd der school, gaf les in klas 5 en 6), Jacob van Scheijen, Geert Schuurman, Arie Bakker, Henk Bakker, Henk Toes, Jacob Hollander, Simon Kooger, Teun Mooij, Jan Schuurman, Arie Thomasz, Jacob Vos, Meester Quant (gaf les in klas 3 en 4). WAT EEN PRACHT door dr.L.F. van Loo Een boek waarin de bezienswaardigheden in de gemeente Zijpe, inclusief de voormalige gemeente Callantsoog, worden beschreven. Een en ander geschiedt aan de hand van een drietal routes die per fiets of auto kunnen worden gereden. Aantal pagina's 120, terwijl 60 foto's en prenten het geheel verluchtigen. Het is verkrijgbaar bij de V.V.V. en de Rabobank. Voor leden van de historische verenigingen Zijpe en Callantsoog kost het boek slechts 10,00. THEMA-AVOND Vrijdag 23 oktober 1992, 20 uur Dorpshuis Informatie over de in oprichting zijnde stichting: Behoud Callinger Erfgoed'. Daarna zal Wim Ligtendag ondersteund door kaarten en dia's spreken over: Kustontwikkeling door de eeuwen heen Tussen 19.30 en 20 uur is er voor alle leden een kopje thee of koffie. 63

De Clock van Callens-Ooghe | 1992 | | pagina 19