redaktie Een luxe probleem Het is niet echt een probleem. We zijn er zelfs blij mee. Het is heerlijk om uit een flinke voorraad aan kopie te kunnen putten, want niets is vervelender om met weinig een 'Clock' te moeten vullen. Ons luxe probleem hierdoor is, dat u bepaalde artikelen nog van ons tegoed houdt. We noemen er enige: Waar gebeurd van Teun Mooy Jz. Op Abbestede door Cor Bijpost. Gebouwen in Callantsoog van W.C.Vierhout. Gedicht over de stranding van de Loch Moidart van L.R.Deugd. Een goeie reid van Nel Rentenaar. Hooispitten van Cor Spijker. De Vissershoeve van Nel Raap. Over dammen en werkspoor van Leo Bromlewe. Kroniek van de oorlogsjaren van Jan Prins. De Grote Villa van J.Baken Gzn. De Brandweer van Jacob Vos Pzn. Eetgewoonten van P.C.Dik. Burgemeesters, schoolmeesters en predikanten in Callantsoog en nog een paar andere teksten. Toch hopen we dat u ons de komende jaren kopie, foto's, tekeningen en kaartjes blijft toezen den. Op die manier zorgen we er samen voor dat 'de Clock' haar lezenswaardigheid behoudt. SCHENKINGEN aan Historische Vereniging Callantsoog, gedaan in 't vierde kwartaal van 1991. Nummer 1991.1: Videoband van reünie Meester Schut d.d. 29-7-'91. Geschonken door: Jan van Scheijen, Jan Prins en Jan Vos. In depot bij Cor Spijker. Nummer 1991.2: Een enigszins beschadigd beeldje, gevonden tijdens rooiwerkzaamheden op het land van P. Vries aan de Rijksweg. Geschonken door mevrouw A. Vries-Jimmink. In depot bij Cor Spijker. Nummer 1991.3: Twee dozen met familiefoto's uit het bejaardenpension, waarvan één overhandigd aan de familie van de overleden mevr. Boot. (Voor Callantsogers tante Ma) De andere is in depot bij Jacob Vos. Nummer 1991.4 Drie mappen met aantekeningen uit allerlei archieven over de geschiedenis van Callantsoog. Geschonken door J.Baken Gzn. In depot bij Jacob Vos. Nummer 1991.5: Een epidiascoop. Geschonken door mevr. Juist wonende in Amsterdam. In depot bij Jacob Vos. Nummer 1991.6: Videoband van de excursie naar de Rijp in juni 1991. Geschonken door de heer J.M.Rellage wonende in Amsterdam. In depot bij Adriaan Kuiler. Onderstaand stukje heeft betrekking op de grafsteen van John Wright en Charles Moxon. Deze steen staat al 102 jaar op het kerkhof van Callantsoog. Zie ook 'de Clock', jaargang 5 no. 3 en 4 en jaargang 6, no.3. De fam. Schaap ontving een nieuwjaarskaart van David Campbell, de achter- achterkleinzoon van John Wright. David schreef o.a. dat zijn familie nog steeds dankbaar is, voor het werk, dat door onze vereniging is verricht om hem op te sporen. Hij komt dit jaar weer naar Callantsoog. LOGO Wie ontwerpt een logo voor onze vereniging? OUDE JAARGANGEN de CLOCK 10,00 Jacob Vos, Zeeweg 29, Callantsoog 7

De Clock van Callens-Ooghe | 1992 | | pagina 7