\2an xu.es wac Ve Badbode De Badbode was een blad dat in Callantsoog en Groote Keeten in de zomermaanden zo'n 10 x verscheen. Helaas ging dat zoveel kosten dat in 1974 de V.V.V. moest besluiten de uitgave ervan te stoppen. Gedurende 36 jaar was ze, uitgezonderd in de oorlogsjaren 1940-1945, versche nen. In 1975 moesten de Callantsogers en hun gasten het voor het eerst 's zomers zonder Badbode doen. In de winter komt rond de kerstdagen nog wel een 'Winterbede' uit. Een belangrijke gijt Reünie scholieren 7 952- 1 959 gen succes1 De 120 deelnemers(sters) waren behalve uit het dorp, uit het hele land gekomen. Een kwam er zelfs uit Frankrijk. (Bravo Jan van Vuren)) Wat werd er in de gezellige zalen van het Dorpshuis genoten van de Dorpsfilm 1954 en wat werd er met veel interesse naar de honderden foto's en tekeningen uit de SOtiger jaren gekeken. En wat werd er gepraat! Houd donderdagavond 25 oktober 1990 vrij! In 'net kader van het vijfjarig bestaan hee^t het bestuur gemeend iets btjzonden, te moeten organiseren. Hei hee^t het cabaretgezelschap, bestaande uitPiet Zee, Piet en Riet Braakman en anderen, ondersteund dooi het Olerversover huisoikest, bereid gevonden naar het Voipshuis in Callantsoog te komen Piet Zee wordt gezien als de opvolgel van Kees Stet. Bovengenoemde personen maken ook deel uit van het cabaretgezelschap Westfinies- Plat' Opnieuw blijft er kopie liggen. We konden onmogelijk alles opnemen. Dat is een verheugend teken! Vele dorpsgenoten en ook anderen zien in dat het belangrijk is om het verleden vast te leggen. Uit de Schager Courant 23 CALLANTSOOG Op maandag 2 april 1990 is door de Rabobank Zljpe-Wieringerwaard het geheel vernieuwde bijkan toor in Callantsoog in gebruik genomen. De verbouwing was noodzakelijk geworden door de snelle ontwikkelingen van automatisering en beveiliging in het bank- bedrijf. Tevens is van de gelegenheid gebruik gemaakt om de indeling zodanig te wijzigen dat er meer privacy ontstaat. In kleine kring is op dinsdagmiddag 3 april aandacht aan de opening besteed. Bij die gelegenheid heeft de Rabobank een bedrag van 1.500,- overhandigd aan het bestuur van de historische vereni ging Callantsoog. Naar de mening van de Rabobank heeft deze, nog jonge vereniging een belangrijke taak in het behoud van 'het gezicht' van Callantsoog. Bovendien vervult de vereniging een belangrijke rol bij het vastleggen van de geschie denis van Callantsoog en directe omgeving. Voor de eerste keer in de Callantsoger geschiedenis is er een reünie van leerlingen van de lagere school geweest. Ook waren de meesters uit de periode 1952-1959 er: Wardenaar, v.Viegen, de Weerd, Lastdrager en KooijDeze laatste gaf destijds verkeerslessen. Voor de oud-leerlingen en hun meesters was het een dag om nooit te vergeten. Dus, wilt u alstublieft uw kopie blijven sturen?

De Clock van Callens-Ooghe | 1990 | | pagina 3