Vook onze beöerL. 1941 Op de boeiidenij wooni de familie Hoiiink. Linkó ncuzói de boex- dexij kixai een hooikiamp. Ve kiamp ik niet ovexdeki. Hei hooi ik mei niei afgedekt en d&axovex ik een nei gebonden. Linkk van de hooikiamp ik een kchuux zichibaax. In kei neehike huikje wonen Vink Kouten en zijn vnouw Geexije. In deze 'Clock' treffen onze leden een blad aan met daarop een tekening van Henk Rotgans. Deze tekening werd door hem m 1941 gemaakt vanaf de Heinollen achter het zogenaamde V.V.V.-bosje. In september 1989 stond Henk Rotgans de tekening aan onze vereniging af, zodat een ieder nu kan zien hoe het vroeger op 't Heitje was. Op de boerderij woonde na de familie Hoitink, de familie Raap en nu de familie van Egmond. In het huis rechts woont de familie Semplonius. Het gedicht is van Annie Smit-de Vries. Haar woonboerderij grenst aan de Heinollen. Dagelijks ziet ze dit oude heuvelachtige terrein. Ze heeft dus van zeer nabij de veranderingen van en op 'de Callantsoger hei' meegemaakt. VAN DE REDACTIE Omdat we ons blad niet groter willen laken dan 20 pagina's is er kopie blijven liggen. U houdt van ons onder andere tegoed: De geschiedenis van het Zwanenwater. Koninginnestook. De dorpskoreniolenKolfweid Het uurwerk in de kerktoren. Geschiedenis polder Kallensoog Gelezen in de Zijper Courant. Ondanks de voorraad kopie die we hebben, nodigen we alle lezers toch uit ons stukken tekst te blijven sturen. Vertel ons over vroeger! Dat is belangrijk, want dan kunnen we ons blad wat betreft de inhoud gevarieerder «aken en dus wordt het dan nog lezenswaardiger.

De Clock van Callens-Ooghe | 1989 | | pagina 20