Museumnieuws Museum Kranenburgh: 'Links!' Het Kunstenaarscentrum Bergen te gast in Museum Kranenburgh Een samenwerkingsproject van Museum Kranenburgh met de Berger Scholengemeenschap Het Sterkenhuis: Centsprenten Van de Boekenplank 'Hemelrijk' - Thé Lau Boeksignalering 'Van Zeeman tot Landman' - Jaap Staadegaard Mijn opa was kruidenier in Bergen Opmaak: Uitgeverij De Coogh Lithografie: Leesberg Reclame Producties B.V., Heerhugowaard Druk: Gerja, Waarland Het volgende nummer verschijnt in april 2005. Sluitingsdatum kopij: 1 januari 2005. Voor gegevens over de vereniging en haar activiteiten, alsmede over het lidmaatschap zie achterin dit nummer. Niets uit dit tijdschrift mag worden gekopieerd of anderszins overgenomen zonder toestemming van de redactie. Bergense Kroniek Tijdschrift van de Historische Vereniging Bergen NH Verschijnt 2 x per jaar Elfde jaargang - nr. 2 - november 2004 Redactie: Job Hardeman, Marijke Kirpensteijn, Roosannie Kromhout (eindredactie), telefoon 072-581 33 84 Rein van der Sluijs Trees Staarink-Bruinsma, Bert Veer (voorzitter), telefoon 072-589 52 50 Ru Waalewijn Steven de Wit Vaste medewerker: Piet Mooij Redactieadres: Steven de Wit Dokter van Peltlaan 20 1861 KC Bergen NH telefoon 072 - 581 21 59 Basisontwerp: Gustaaf Verburg Van de voorzitter Van de redactie Resultaten van het archeologisch onderzoek bij De Rustende Jager Petrus en Pauluskerk 80 jaar Anti-joodse maatregelen in Bergen tijdens de Duitse bezetting Het Duinmuseum in Bergen aan Zee De bunzing, een buizerd en enkele schepselen op sap Bergenaren vertellen over vroeger Tiny Derksen, de Bergense balletlegende ISSN 1380-376X

Bergense kroniek | 2004 | | pagina 3