Contributie 2018 Van de redactie Vrijwilligersdiner verplaatst Nog eventjes en we zijn al weer 2018. Bij deze Zicht ontvangt u daarom de contributie-nota voor volgend jaar. De leden hebben in de jaarvergadering van april de contributie voor 2018, net als in 2017, vastgesteld op €10,00 p.p. Wilt u de nota vóór eind januari 2018 betalen? Bij voorbaat onze dank! Peter Rietkerk heeft besloten om met het redactiewerk te stoppen. U begrijpt, de redactie van de Historische Vereniging Haringcarspel is kleiner geworden. We zoeken leden die willen meehelpen met het in elkaar zetten van de Nieuwsbrief en ons blad 'Zicht op Haringcarspel' en/of zich willen inzetten om bepaalde historische feiten, gebeurtenissen en gewoonten te onderzoeken en het leuk vinden om door onderzoek en speurwerk in bijvoorbeeld het regionale archief een onderwerp uit te werken tot een voor hen zelf en voor de vereniging interessant artikel. Veel gegevens zijn tegenwoordig al via internet te achterhalen. Heeft u interesse? Neem contact op met een van de redactieleden, of mail naar hisverhar.redactie@live.nl. Artikelen gezocht In de redactie zitten hoeft natuurlijk niet, belangrijkste is dat we artikelen binnen krijgen. Heeft u iets waarvan u denkt dat dat wel in de Zicht kan, dan houden wij ons aanbevolen. Zo hebben we deze keer een artikel over Pater Vincent Tesselaar, ingezonden door Matt Hoogeboom. (Mee)lezers opgelet Leest u ons blad wel eens, maar bent u geen lid, of bent u lid en kent u iemand die ons blad wel eens leest, wordt lid of maak die lezer lid van onze vereniging. Voor weinig geld de moeite waard. Ieder jaar organiseren we in december voor al onze vrijwilligers een diner, als dank voor hun fantastische inzet voor de vereniging. Wegens omstandigheden wordt deze avond echter verplaatst naar begin volgend jaar. Zodra daar meer over bekend is krijgt iedereen bericht. We hopen natuurlijk van ganser harte alle vrijwilligers op die avond te mogen begroeten. Allemaal gelijkgestem den, dus qua gezelligheid komt dat bij voorbaat al helemaal goed. Dus graag tot volgend jaar! 2 Zicht op Haringcarspel december 2017

Zicht op Haringcarspel | 2017 | | pagina 4