rond was. Zelf woon ik met mijn gezin in Warmenhuizen, en heb er later voor gezorgd dat mijn vader en moeder hier in een aanleunwoning kwamen. Ze vonden het fijn, weer dichtbij de dochters. Nellie woonde in Midden- meer. Jammer genoeg heeft moeder daar maar drie en een half jaar van mogen genieten. In 1987 is ze ge storven. Vader overleed in 1990 na een slopende ziekte waarmee een einde kwam aan een leven van hard werken. De rijdende travaille. Ook bij het jaarlijkse Concours Hippique in Mid- denmeer was hij aanwezig om te beslaan en vaak nog een laatste hand te leggen aan het beslag van de deelnemende paarden. Ik hoop, maar weet eigenlijk wel zeker, dat ik door dit op te schrijven mijn vader een groot plezier heb gedaan. leder jaar was hij aanwezig in Opmeer en zelfs in Den Bosch bij draverijen en con coursen waar hij, met het daar óók beoordeelde be slag menige prijs in de wacht sleepte. Voor ons was dat een goede tijd. Jammer genoeg moest hij om gezondheidsredenen de zaak van de hand doen. Begin 1962 verhuisde het gezin naar de Noordoost polder, alleen met zoon Cees, want de dochters waren inmiddels getrouwd. Ze hebben daar twee jaren gewoond en verhuisden toen weer naar Zevenber gen, waarmee de cirkel Willy Lingerak - van Kaam. Niet naar de smederij maar 'aan huis EVACUEE IN KALVERDIJK In de vorige Zicht stond bij het verhaal van mevrouw S. Snijders-Groenewoud, over haar herin neringen aan de evacuatie naar Kalverdijk, een foto met de klas van Juffrouw van Erp, schoolplein bij de dorpsstraat. Wie staan erop was de vraag. Het antwoord is gekomen: 1e rij: Joop Stoop, Juffrouw van Erp, Aat Stoop, Nel Tesselaar en Janny Muileboom. 2e rij: Truus Tijm, Suze Groenewoud, Jo van Duin, Trien Langedijk en Bets Buter.

Zicht op Haringcarspel | 2010 | | pagina 7