MEDEDELINGEN De meeste mededelingen die nu volgen hebben ook in de vorige nummers gestaan. Het leek ons echter een goede zaak om deze te herhalen. Omdat ze steeds van belang zijn. Elke keer als dit blad verschijnt kunnen we een artikel opnemen over een gebouw in de ge meente, dat als bijzonder te boek staat. B.v. uitpluizen in welk jaar de bouw is begonnen en afgerond, wie er in het pand heeft gewoond enz. Reacties naar; A Ligthart te Groet. Indien U voorwerpen, artikelen, knipsels, foto' s e.d. aan ons wilt schenken kunt U ze bij de Archivaris Jac Mooij, Krankhoorn 10 te Warmenhuizen afgeven. Of bij een van de bestuursle den. Wij zullen alles goed bewaren en aan de mensen laten zien via stands, tentoonstellin gen, via dit blad enz. enz. indien U ansichtkaarten van de Gemeente Harenkarspel heeft kunt U voor ons wellicht een lijstje maken met titels, eventueel no' s en welk jaar ze ongeveer zijn gemaakt Wij maken dan een lijst van alle kaarten uit de gemeente en zullen die lijst dan t.z.t. wellicht publiceren of ver menigvuldigen. Helpt U ons mee We hopen dat U ons van de geboortekaartjes, bidprentjes en rouwkaarten, die in de families worden verstuurd ook een exemplaar naar onze Vereniging wilt sturen. Meestal is er wel één over. Ook als U oudere exemplaren in Uw bezit heeft, ontvangen we die graag van U. Voor het volgende nummer hopen we weer de nodige copy binnen te krijgen. Een verhaal, een gedicht, een wetenswaardigheid uit een van de dorpen, een uitvinding, alles is welkom Misschien een oude foto waarop personen staan die U niet meer kent. U kunt alles bezorgen bij de Redaktie, Tuinfluiterstraat 19 te Warmenhuizen. Voor de contributie hebben we acceptgirokaarten aangeschaft. U mag deze kaar ten gebruiken maar U mag het verschuldigde bedrag uiteraard ook via een over- schrijvingskaart betalen. Als U een hoger bedrag aan ons wilt overmaken kunt U dat natuurlijk ook doen en zijn wij U daar zeer dankbaar voor. Wij hopen in ieder geval dat U de contributie voor 1994 zo vlug mogelijk overmaakt. Dit blad wordt in eigen beheer samengesteld. De tekst wordt verwerkt in een Apple Computer "Macintosh Classic" met een Style Writer als printer. De tekeningen worden gefo- tocopiëerd en de foto' s eventueel gerasterd. Het geheel wordt door Drukkerij WALPURGIS uit Nieuwe Niedorp gedrukt, gevouwen en geniet. 24 -k

Zicht op Haringcarspel | 1993 | | pagina 26