Overzicht ledenbestand per 1 november 1993 per woonplaats Akersloot1 Alkmaar2 Amsterdam2 Bergen N-H2 Callantsoog1 De Stolpen1 Den Helder-1 Diemen1 Dirkshorn29 Doorn2 Eenigenburg7 Drie leden zijn helaas Mw M Spaans en Wij wensen alle Groet3 Heerhugowaard2 Heiloo1 Koedijk1 Kolhorn1 Krabbendam2 Krommenie1 Leidschendam1 Lelystad1 N-Scharwoude3 Oldenzaal1 overleden nl; Mw A Kooij en de betrokkenen veel Oosterblokker1 Oude Niedorp1 Oudkarspel1 Purmerend1 Schagen1 Schoort3 Schoorldam6 St Pancras1 St Maarten6 St Maartensvl brug..1 Stroet20 Heer J Stet. sterkte toe. Rijpje3 Groenveld2 Kerkebuurt3 Tuitjenhorn32 Kalverdijk2 Voorschoten2 Waarland3 Warmenhuizen.,.,113 Zaandam1 Totaal269 Wijzigingen, verhuizingen enz., enz., dient U te sturen naar Mw Pauline Stolk - Maquiné, Stroet 60 te Sint Maarten. SIS Warmenhuizen 100 jaar Namens de HVH heb ik de receptie van de 100 jarige IJsclub SIS bezocht en een kaart overhandigd. Tevens heb ik een VIDEO voor de Vereniging besteld en een jubileumboek gekocht. De tentoonstelling die in Sporthal De Doorbraak was ingericht toonde veel oude foto' s en oude kranteknipsels. Het was de moeite waard. Tevens heb ik vele personen ge sproken, zodat het wellicht voor de HVH iets oplevert De Heer L vd Berg uit Warmenhui zen beloofde ons in ieder geval een oud sleetje, dat hij eerst goed tegen houtworm zal be handelen. Bij voorbaat dank JBH. We hopen dat de adverteerders die in het verenigingsblad staan ook voor volgend jaar weer hun steun aan ons zullen toezeggen. Onze bestuursleden/medewerkers zullen de adverteer ders weer benaderen en hopenlijk met een positief resultaat. Voor hun steum hiervoor zijn wij ze bijvoorbaat zeer erkentelijk en ze ontvangen van ons 2x per jaar ons blad. In het volgende blad zullen we weer een overzichtje geven van de artikelen, die we tot 1 januari 1994 hebben ontvangen. Door de veelheid aan copie kwamen we een beetje in het gedrang met de ruimte. Maar eerlijk gezegd was de lijst ook nog niet compleet. Vandaar Huis te Nuwendoorn te Eenigenburg Voor geïnteresseerden is een beschrijving van de ruïne van de dwangburcht "Huis te Nuwendoorn", die ten zuidwesten van Eenigenburg ligt, verkrijgbaar bij Café de Burcht te Eenigenburg en bij de V V V (H Rol) te Warmenhuizen tegen een vergoeding van f 1,50. 23

Zicht op Haringcarspel | 1993 | | pagina 25