PERSOONLIJK Mijn_rubriek gaat ditmaal over een fenomeen, waarmee je als Vereniging altijd te maken krijgt; KHII ItK. Hoe ga je er mee om, is het functioneel, positieve of negatieve kritiek. Leer je er iets van... Als beginnende Vereniging zoek je een manier om naar buiten te treden. De doelstellingen, die in de statuten zijn vastgelegd zijn een leidraad voor de activiteiten, die zoal op je programma komen. Als je pas begint is het een zoeken naar de manier waarop een en ander zal gebeuren. De meeste activiteiten hebben al eens plaatsgevonden bij een andere vereniging b v. Toch moet je steeds weer iets "nieuws" verzinnen. De uitvoering valt soms mee soms tegen. Nogmaals als beginnende Vereniging leer je er steeds van en bij Kritiek is welkom, wij zijn daar zelfs blij mee. Maar tussen die kritiek moeten ook af en toe positieve geluiden te horen zijn. Je moet af en toe een schouderklopje krijgen. Want vergeet niet, het is "maar" een hobby, een vrijetijdsbesteding. Wij doen dit om de "mensen" iets te laten zien, wat mensen hebben achtergelaten. Alles om te bewaren voor ons nageslacht. Nogmaals al dit werk doen we in onze vrije tijd zonder vergoeding of winstbejag. Kritiek oké, maar dat mag nooit ten koste gaan van de goede verstandhouding. Juist in deze Vereniging is ons(mij) er alles aan gelegen om de onderlinge band te behouden en zelfs te verstevigen. Laat dit het motto voor nu en vooral voor het nieuwe jaar 1994 zijn Jan Barsingerhorn In de Jaarvergadering werd gesproken over uitbreiding van het bestuur met twee personen. Er is nog een vacature voor de functie van Vice Voorzitter. Tevens willen we er iemand bij hebben die werkgroepen gaat coördineren. En ook willen we er graag een 2e Secretaris bij hebben Wellicht zijn enkele functies te combineren. Op de Jaarvergadering was nog geen belangstelling voor de vacatures. Wellicht is er toch iemand onder U die zich geroepen voelt om met ons in een bestuur te zitten en iets voor de Vereniging te doen Wij hopen op een reactie van U CONTRiBUTlE EN VERENIGINGSBLADEN Een lid betaalt f 15,00 per jaar en een huisgenoot(e) f 10,00. Dus als U lid bent voor f 15,00 is alleen de man of alleen de vrouw lid en mag stemmen. En... heeft U gratis toegang bij lezingen, dia-avonden enz. Van een echtpaar, dus man echtgenote, of vriend vriendin, kunnen ook beiden lid worden/zijn, dan kost dat f 15,00 f 10,00, Dan heeft U ook beiden stemrecht en heeft U beiden gratis toegang.... Dus ais er van U als echtpaar of samenwonenden reeds één persoon lid is, kunt U uw echtgenoot(e) of samenwonende alsnog aanmelden voor f 10,00. Een jeugdlid van 12 tot 18 jaar betaalt per jaar f 10,00 terwijl U ook reeds voor een minimum bedrag van f 10,00 per jaar donateur kunt worden. Als Uw lidmaatschap 1 januari 1993 is ingegaan, ontvangt U de verenigingsbladen die in 1993 verschijnen natuurlijk gratis. De nummers die ervoor zijn verschenen, (in 1992 no 1 en no 2) zijn tegen een prijs van f 5,00 per stuk bij de Secretaris te ver krijgen. Als Uw lidmaatschap 1 januari 1994 ingaat, dient U de no' s 1, 2, 3, 4 even tueel los te kopen. 20

Zicht op Haringcarspel | 1993 | | pagina 22