M.G. Boogaard, T. den Draak, J.P. Groen, H. Flier, J. Koomen, R. Meedendorp, T. van de Pol, W. van Sambeek, A. Smit, C. Witte, J.PK. Witte, A.J. van Zeijlen en de dames N. Drenth, J.A. Eelman-Schagen, G. Jurjens-van der Wal, E Kok-Lutke Schipholt, G. Oosterhof, M. Randsdorp, M. de Waard, M. de Wilde-Stuurman en C.M. Witte in Den Burg; P.L. Bruining, E. Dijker en mevrouw C.T.M. Hoep- Barhorst in Oudeschild; mevrouw R. van den Tempel en S. Mantje te De Waal, S. Jutte, J.C. Moens, mevrouw W. Witte en R Zijm in De Cocksdorp; W. van Duijn, W. Goënga, El.R. Naumann, J.E Slikker en P. Zijm in Den Floorn, mevrouw M. Bakker en R. Terpstra post Den Hoorn; de heer en mevrouw Eelman op Nieuweschild; A. Bremer, T. Eelman en J. Plaatsman in Oosterend; W. Hart op Zevenhuizen, mevrouw M.A. van der Spek-Trap en de heer en mevrouw N.M. Schoo en S. Schoo-Beekum in De Koog; J.C. Booij in Den Helder; L.J. Plenckers in Alkmaar; A. de Kloet in Loosdrecht; J.C.J, van Kampen in Schagen; mevrouw M. Koolstra-de Bloois in Veenendaal; B.C. Zoetelief in Helmond; mevrouw M. Derlagen-Craanen in Lochem; mevrouw E. Bakker in Hattem; mevrouw G. van Winden-Witte in Wateringen; mevrouw W.M. Hardon-Eijerman in Rotterdam; mevrouw J.J. Dekker in Veghel; G. van der Duim in Joure; E Krijnen in Skarsterbrug en A. Flonk in West-Terschelling. Van de Voorzitter 2010 - EEN BEWOGEN JAAR Ons jubileumjaar 2010 zal nog lang in onze herinne ring voortleven: het was een jaar vol vreugde en ver driet. Voor dit jaar hadden wij een groepje geformeerd om extra activiteiten te organiseren. Olieverfschilderij van Blok van der Velden uit 1 944 van de Waterweg met het Simonsplaatsje en het Oude Huis. Collectie Historische Vereniging Texel Nummer 98, maart 2011 Historische Vereniging Texel 3

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2011 | | pagina 5