Op de lste April 1945 overleed te Nieuwen- dam, tot onze diepe smart, onze geliefde Broer, Zwager en Oom I. Vlessing in de ouderdom van ruim 51 jaar. E Vlessing. J. Vlessing-de Miranda, en kinderen. Ph. Vlessing. Vlessing zat zelf in de keuken, met blond haar, bij de tafel met alle paperassen van de boekhouding voor zich, toevallig was de boekhouder er net die dag, dat waren benauwde ogenblikken... Het hele gebeuren heeft een diepe indruk op ons gemaakt en er is nog veel over gesproken. De jonge Antje dacht aan de arme les, die op zolder bij de buren zat en uit het raampje de kinderen op straat kon zien spelen, maar niet naar ze mocht zwaaien. Niemand wist van zijn bestaan en dat was maar goed ook achteraf. Ze vonden het allemaal zo vreselijk jammer dat juist hij de oorlog net niet had overleefd! Ze waren echt op hem gesteld. Irene Maas Op 1 April j.l. over leed te Nieuwendam, zo kort vóór de ook door hem zo vurig ver langde bevrijding, on ze hooggeachte Direc teur. de heer I. VLESSING Zijn prettige leiding zal altijd bij ons in diepe herinnering blij ven. De teraardebe stelling had op 21 Juni j.l. plaats te Den Hel der. Het personeel der N.V. Goederenharldel Tot onze grote droef heid overleed ten on zen huize de le April 11., na een korte, doch hevige ongesteldheid, de heer I. VLESSING, oud 51 jaar. Familie J v. d Kamp. Nieuwen- dammerdijk 493, Nieu wendam. Met diepe smart geven wij kennis, dat de le April 1945 te Nieuwen dam is overleden onze innig geliefde, uiterst zorgzame Man en Vader Israël Vlessing in de leeftijd van 51 jaar. H J. Vlessing-Van Biene. Hanny. Aldo. Advertentie in de Texelsche Courant 30 juni 1 945 v.l.n.r. Een vriendinnetje, Antje Huisman, Antje Gorter en Jacob Huisman [grootouders van Antje Huisman x Cees Zutphen] Nummer 98, maart 2011 Historische Vereniging Texel 15 Advertenties in de Texelsche Courant van 7 juli 1 945.

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2011 | | pagina 17