Texelse boeren naar de Wieringermeer Ook in het decembernummer stond een lijstje met na men naar aanleiding van de foto met een vraag uit het septembernummer 2007. Gelukkig weten we nu dat no. 26 Pieter Klaasz. Lap is en niet Klaas Pietersz. Lap. Foto met namen Weet u wanneer deze foto genomen is? Het zijn bijna allemaal Texelaars die een dagje naar de Muy gingen. Van links naar rechts: 1 Van Deventer, bloemist in de Binnenburg. 2 Kees Boon, de melkrijder uit de Waalderstraat. 3 Nanning Maat, koster van de Ned. Hervormde kerk in Den Burg en petroleumventer. 4 Frans Stark, vogelwachter in de Muy, woonde aan de Zanddijk, waar nu zijn kleinzoon Hans Stark woont. 5 Het echtpaar Thijs Molenaar, timmerman in de Nieuwstraat. 6 Mevrouw Voigt-Kuiper, uit de Nieuwstraat; haar echtgenoot was metselaar. 7 Van der Zee, eigenaar van een natuursteenbedrijf in Harlingen, kwam veel op Texel. 8 Mevrouw Room-Lips uit de Waalderstraat. 9 Mevrouw Boon-Kuiper, echtgenote van melkrijder Kees Boon. 10 Mevrouw Maat-Kuiper, echtgenote van Nanning Maat. Wanneer u weet wanneer deze foto genomen is, of als u meer over de foto kunt vertellen, wilt u dan bellen met Hanna van Heerwaarden, tel. 0222 312458 of mailen naar Simon Dros: simon@oudeschild.nl. Dinsdag- of donderdagmorgen tussen 10 en 12 uur kunt u natuurlijk ook langskomen bij 'Tusse de Banke' op de Groeneplaats. Alvast hartelijk dank voor uw hulp! 22 Historische Vereniging Texel Nummer 86, maart 2008

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2008 | | pagina 24