Nog treurend om he! verlies van onze innig geliefde Moeder, werden wij wederom getroffen door liet verlies van on zen innig geliefden Va der, Grootvader, Broeder en Oom den heer H. Raven in den ouderdom van69 jaar. Namens de familie: J. de Mul. A. de Mui- Raven. H A. de Mul. 20 Mei 1945. De begrafenis had plaats te Den Burg 24 Mei. Op 8 April 1945 werden op wreede wijze van ons weggenomen, onze ge liefde Vader, Zoon en Broeder M. Zegel Cz. oud 36 jaar, en onze geliefde Atoedcr, Doch ter en Zuster S. Zegel-Drijver oud 34 jaar. De Familie: Zegel en Drijver. Kees eti Nelie. Den Burg-Den Hoorn. Mei '45. De be grafenis had plaats 24 Mei te Den Hoorn. tOp 22 Mei ontvingen we het ontstellende bericht van den dood van onzen huisgenoot Josephus A. Oremus in den leeftijd van 26 jaar. Na bijna 2 jaar on derduiker te zijn geweest, viel hij op 6 April j.l. reeds in de eerste uren van zijn schijnbaar her kregen vrijheid in han den van de Duitschcrs, die hem kort daarop on der valsche beschuldi ging lafhartig vermoord den. Zijn nagedachtenis zal in eere blijven. Dat hij ruste in vrede. Fam. A. Beers, Groeneplaats 13. Den Burg Mei 1945. «f» Door het noodlot ge- troffen overleed 15 April plotseling mijn trouwe huishoudster Joh. M. C. Barhorst in den leeftijd van 52 jaar. De begrafenis had plaats 21 April. B. van Hcerwaarden, DeCoeks- dorp Juni 1945. Heden is plotseling van ons heengegaan onze lieve Man, Vader, Broe der en Behuwdbroeder Gerlof J. Muntinga in den leeftijd van 47 jaar. Uil aller naam: D. Muniinga-Pereboom. Fl- ly, Greet. Haarlem 4 Mei 1945. Mr. Cornelisstr. 14 Heden ging zacht en kalm van ons heen onze beste Man, Vader, Zoon, Broeder, Zwager en Oom Jan Blom Frz. in den leeftijd van 41 jaar. Namens de Familie: L M Blom-Brlicher. T. Blom-Veen. Burg-Texcl 28 Mei 1945. lieden behaagde het den lleere tot Zich te nemen na een korte ongesteld heid onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader Dirk Slik in den ouderdom van 63 jaar. Uit aller naam: Wed. T. Slik-Duinker. Nieu- weschild, 14 Mei 1945. De teraardebestelling had plaats 17 Mei te Oosterend. Heden ontvingen wij de droeve zekerheid, dat op 6 April j.l., tengevolge van oorlogshandelingen, is overleden, mijn innig geliefde Man en Henkie's lieve Papa Martinus C. Kooij, in den ouderdom van 27 jaar. Namens de familie: C. M. Kooij-Timmerman. Henkie. Den Burg-Texel 28 Mei 1945. Door oorlogsgeweld gingen 8 April I I. van ons heen onze beste Vriend M. Zegel Cz. oud 36 jaar en onze beste Vriendin S. Zegel-Drijver oud 34 jaar. J. jongedijk. F. Jongedijk-Soeters. Oudeschild, Juni 1945. t Heden overleed zacht en kalm na voorzien te zijn van de H.H Sacra menten der Stervenden, onze geliefde Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante jantje de Rrdder in den ouderdom van 21 jaar en 8 maanden. Uit naam: C. de Ridder O A ,1 t r A A tx Hierbij geven wij kennis van het overlijden op 6 April 1.1. tengevolge van oorlogsgeweld op die datum, van onze gelief de Dochter en Zuster Cornelia G. Bruin in den leeftijd van 43 jaar en van het overlij den op 19 Mei tenge volge van de op 6 April 1.1. opgeloopen verwon dingen van onzen gelief den Man en Vader Adriaan J. Bruin echtgenoot van Naatje Bakker, in den leeftijd van 68 jaar. Den Burg: Wed. N. Bruin-Bak' tijd. adres Emma1" J. C. Bruin Over ders' T' 18

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2004 | | pagina 20