uit nalatenschap mw. Tiessen-Spaans: cur susboekje Esperanto, LS schoolschriften, enige foto's, rekeningen en bescheiden; uit nalatenschap dhr G. Coevert: div. repro ducties van tekeningen van Kees Boot; uit nalatenschap mw D. Schuil: div. familie foto's en krantenknipsel; uit nalatenschap dhr. J.C. Bruin: film van de TEM 1968 en filmattributen; dhr. H. de Lugt: schoolfoto Nutskleuter- school 1933-1934; dhr. M. Dijt, Australië: Tusschen mijnen en grondzeeën, door It Th. de Booy; mw. W. van Beek-Timmer: oude foto Stenenplaats; dhr. G. Jansen: Reglement van orde v.d. vergaderingen v.d. Raad der Gem. Texel 1893, kopie van lijst kunstwerken i.b.v. Prov. NH v.w.b. Texel, div. foto's, geschiedenis Aart v.d. Brink, Texels Noorden 2000, lees- plankje met letters, kroonpennen, oude boorden knoopjes en briefstellerboekje van P. Jansen; mw. Daalder: schriftje van W.J. Reuvers; dhr. C.J. Reij: kopieën van De uithoven van ludingakerke op Texel, door H. Schoorl; mw. C. Siemeling-Schotanus: archief to neelgroep Het Masker; dhr. W.J. Kikkert: Op weg naar de horizon (gedichten van eigen hand); mw. M. Kreeft: kleurenkopie schoolverla- tendocument van C. Ellen Azn 1884; dhr. K. Uitgeest: brochure wijdingsdienst t.g.v. het 40-jarig ambtsjubileum van HM Ko ningin Wilhelmina, ledenlijsten, munten en ansichtkaartenclub en div. oude rekeningen; dhr. K. Groenhof: div. oude kranten; dhr. J. Raven, Zwitserland, via Ecomare: 7 foto's en een gedicht m.b.t. reünie Tex. oud wezen op 24-10-1942; mw. R. Holleman-Kikkert: 2 Texelgidsen, brochures en ansichten; dhr. J. Hopman, Oss: De plantengroei der Nederlandsche Noordzee-eilanden door Franciscus Holkema, 1870; dhr. A. Gieles: Het licht van Texel, door J.G. Kikkert, een artikel uit Intermediair; mw. M. Leegwater-Klimp: De Heisdeur, uitg. van Hoogheemraadschap van de Uitwa- terende Sluizen in Kennemerland en West- Friesland en Kaart van Texel, uitgave Tx. Crt; mw. D. Koopman: foto's, oude advertenties en brief van fam. Selser uit 1895; dhr. J.C. Dros: blaadje De Vliegende Hol lander 10-05-1945, routekaart puzzlerit 1947, rentekaart, weekboekje en brochure v/h CR Keijser en Co; mw. J. Kamphuis-Koger: stamboom De nakomelingen van Jacob Bouwens Kooger; mw. D. Witte-Witte: familiefoto's en bid prentjes; mw. A. Dijk-Bakker: letterbak (drukkerij J.H. Brügemann) met letters en stempels (drukke rij Langeveld en de Rooij); dhr. F. Krijnen: div. foto's, oude ansichten; dhr. L. v.d. Berg, Hippolytushoef: div. foto's. ledereen nogmaals hartelijk dank! Gekocht: Floortje Bellefleur gaat naar Texel door Cok Grashoff; Het volk van de zee, door M. Elder 1929; Texel in potlood, illustraties van Nel Koorn- Kikkert, samensteller C. Hoogerheide Heeft u nog spullen voor ons, dan kunt u con tact opnemen met M. Bakker-Zijm, tel. 312113 of A. van Heerwaarden, tel. 313036. 3

Uitgave Historische Vereniging Texel | 2001 | | pagina 5