INHOUD NIEUWE LEDEN BIBLIOTHEEKNIEUWS RECTIFICATIE: Bij de aankondiging van het boek 'Drie eeuwen familieleven' door de heer C.L. Broekkamp (zie ons vorige nummer) is het bankrekeningnummer van de heer Broekkamp onvolledig vermeld. Dit moet zijn: ABN- AMRO 43.81.98.018. Onze excuses! 2 Colofon 1 Van het bestuur 1 Van de redactie 1 Inhoud 2 Nieuwe leden 2 Bibliotheeknieuws 2 Reactie 2 Rectificatie 2 Vliegveld Texel 3 Boerderij'de Vlijt' 12 Reinigingsdienst 1921 13 Tex. rijmen en gedichten 17 Oosterender verhalen 19 Tessels Prate 20 G. Bakker, Den Hoorn A. Bakker-Bakker, Den Burg G.C. Bakker-van Wel, Den Burg J. Beerling, Den Burg W. Boon, Den Burg J. van Doorn-Schraag, Den Helder D.J. Drijver, Schoorl I. Dros, Hilversum H. van Heerwaarde, Den Burg A. Hoogenstijn, Hoogkarspel Sijbrand Keyser, Alkmaar R. Kuipers, Den Burg F.W. Mulder, Oudeschild R.J. Nooy, Den Burg H. van der Plaats, Den Hoorn J. Smit, Den Burg H.K. van Tent Beeking, Oudeschild L. v.d. Vaart, De Cocksdorp G. Verschoor, Den Burg C. Vlaming, Diemen H.R. Westerlaken, Den Burg P. Zandee, Oudeschild R. Zijm-van Heerwaarden, Den Burg Vergeten te reageren op de zang bundel 'Er was eens een herderin netje...' Het kan nog steeds! U kunt het boekje kopen voor 17,50 bij de fam. Kikkert op de Mient en bij M. Bakker, Keesom- laan 20. Ook leuk om cadeau te geven! Ontvangen van: Dhr. M. Binsbergen: foto's en oude ansichten van de Waal; Dhr. H. Witte: kopieën van 2 obligaties Haven Oudeschild; Mw. Korver te Den Helder: div. foto's van fam. Veeger; Dhr. J.P.G. Schraag: boekje R.K. Statie H. Martinus Ooster end; Fam. Schaatsenberg: oude rekeningen betr. begraven; Mw. C. Hin: herdrukken van Reise- en Zakatlas by Jan Chri- stiaan Sepp 1773 en Legenden langs de Noordzee door S. Franke 1934; Dhr. A. van Heen/vaarden: 25 Eigenwijze jaren. Exploitatie Maatschappij de Krim Texel '95; Mw. W. van Beek-Timmer: rapportenboekje uit 1913; Dhr. G. v.d. Kooi en mw. W. Keijser: Beschrijving der inventa ris van het archief van de Doopsgezinde Gemeenten Texel 1625-1949. ledereen nogmaals hartelijk dank! Heeft u nog spullen voor de bibliotheek, dan kunt u terecht bij M. Bakker-Zijm, tel. 312113, J.C. v.d. Pijl, tel. 315515 of A. van Heerwaarden, tel. 313036. Mw. E. Loos te Den Oever liet weten bezig te zijn met de Doopsgezinde familie Dekker. En van de fam. Kooiman uit Purmerend kregen we het droeve bericht dat de heer Kooi man, bezig zijnde met de stamboom Kooiman, nog voor het verschijnen van ons vorige blad, plotseling is overleden. T.z.t. neemt mevr. Kooiman de draad misschien wel weer op. Heeft u ook zin en vooral tijd om aan uw eigen stamboom te beginnen, maar u weet niet hoe het beste alles op te zetten, komt u dan gerust eens langs op onze verenigingsavond. In de agenda van de Texelse Courant staan de data van de stamboom-, dialect-, bibliotheek- en verzamelaarsavonden vermeld.

Uitgave Historische Vereniging Texel | 1997 | | pagina 4