Museumagenda: Mededelingen: T/m 15 oktober 2007 De tentoonstelling Gelezen verleden, twee eeuwen Nederlandse kinderboeken. Vanaf 1 juni t/m 31 augustus In de galerij een fototentoonstelling Hier en Daar, Hollandse landschappen in een Poolse delta, van de Poolse fotograaf Marek Opitz en de documentaire Een Hollandse herinnering (voor meer informatie zie artikel). Boekenmarkt Heeft u op uw zolder of in de boekenkast boeken staan waar u vanaf wilt! Breng ze naar het museum t.b.v. de boekenmarkt in augustus. De opbrengst komt ten goede aan de aankoop nieuwe objecten. Vaararrangementen Museum In 't Houten Huis De Rijp Wij willen u nog even attenderen op onze vaararrangementen: Het arrangement "Houten Huizen Stenen Forten" verbindt het museum in De Rijp met het Fort bij Spijkerboor. In de prijs van Euro 15,00 zijn de toegang tot het museum, de vaartocht heen en weer en de rondleiding door een gids in het fort begrepen. Om 10.00 uur varen we weg om rond 14.00 weer in De Rijp terug te keren. U heeft dan de gelegenheid om het museum en De Rijp te bezoeken. Het tweede arrangement "Houten Huizen Schermer Molens" legt de verbinding tussen het museum in De Rijp en de Museummolen in Schermerhorn. In de prijs van Euro 15,00 zijn de toegang tot het museum, de vaartocht heen en weer en de toegang tot de museummolen begrepen. Om 10.00 uur varen we weg en zijn rond 13.30 uur weer terug in De Rijp. U heeft dan de gelegenheid om het museum en De Rijp te bezoeken. Reserveren is noodzakelijk, maximaal 12 passagiers kunnen mee. Aanmelden kan alleen telefonisch: 0299 671286. Ons adres is Tuingracht 13, 1483 AP De Rijp. Meer informatie kunt u op onze website vinden: www.houtenhuis.nl en in het vorige Chronyke van maart 2007. 98 Museum Bulletii

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2007 | | pagina 46