'Kijk 'n kiek' ten Museum-website www.houtenhuis.nl groeit het boekje ogisch bo- neentelijke En voegt ?«1S .•m Van toverlantaarn tot wegwerpcamera. De tentoonstelling van Dirk de Herder wordt verlengd i.v.m. de verhuizing. Een kleine wijziging in de op stelling en een aanvulling van een achttal foto's van Dirk de Herder zal de tentoonstelling opnieuw boeiend maken om te bekijken. Zelfs voor bezoekers die hem vorig seizoen al hebben gezien. le volgende in eum, Museum De bezoekersaantallen groeien. Er zijn veel andere internetsites die ver wijzen naar onze museumsite. Dat verklaart mede waarom de bezoe kersaantallen goed zijn. Vanaf de start medio maart tot eind december 2002 kwamen er 4200 bezoekers. Juli was met 950 bezoekers een topmaand. Er zijn heel veel aanvragen voor het lespakket over Leeghwater per e-mail bin nengekomen. De site groeit ook wat betreft de aangeboden informatie. Foto's laten de vorderingen van de nieuwbouw en renovatie van het nieuwe museum zien. Afgelopen najaar is een koppeling naar de website van Maritiem Digitaal toe gevoegd. Een klein deel van de museumcollectie, de thema's haringvisserij, scheepsbouw en walvisvaart, is hierdoor via internet te bekijken. Voor dit jaar zijn er genoeg plannen voor de site. Natuurlijk zal de nieuwe inrichting van het museum op de site terug te vinden zijn. Verder krijgt het vernieuwde educatieve programma ruime aandacht. Bulletin 41

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2003 | | pagina 45