T Zomeravondwandeling op 21 juni a.s naar Bergen ling. Graft. ■n. nderwerp. penbare Rijp. vondst in boerderijen. I zonder van de irnen dit jaar, gaarne Zoals ieder jaar organiseren we ook nu weer de zomeravondwandeling op de langste dag. Deze keer hebben we Bergen uitgekozen als be stemming. Dit kunstenaarsdorp gelegen tussen polder en bos heeft veel moois te bieden. Wij zullen worden rondgeleid door gidsen van de Histori sche Vereniging Bergen. Zij reageerden direct enthousiast op onze vraag of zij dit keer onze avondwandeling zouden kunnen verzorgen. Wij zullen een rondgang maken door het centrum met de uit de I5e eeuw daterende Ruïnekerk, langs Het Oude Hof, villapark Meerwijk in de stijl van de Amsterdamse School en vele andere mooie plekjes. We starten om 19.30 uur bij de VW op Het Plein midden in het centrum van het dorp. Uw auto kunt u het beste parkeren bij het voormalige gemeentehuis aan de Elkshove. Hier hoeft u geen parkeergeld te betalen en het is 5 minuten lopen naar het centrum. Op bijgaand plattegrondje is nr. 6 het voormalige gemeentehuis. Wanneer u zeker weet dat/u mee zult gaan, geeft u zich dan alstublieft even op. Hoewel het geen verplichting is om u van te voren aan te melden, stellen wij het op prijs als u dit doet. De Historische Vere niging Bergen vindt het n.1. prettig om te weten met hoeveel mensen we onge veer komen i.v.m. het aantal gidsen. Besluit u echter op de avond zelf pas om mee te gaan, en had u zich niet op gegeven, dan bent u natuurlijk ook van harte welkom. Michèle Tromp, tel. 674335

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2001 | | pagina 3