1 Alg emene ledenvergadering 1996 Fanfare Op 21 februari 1996 om 20.00 uur zal de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering in het "Rijper Huis" aan de Driemaster in De Rijp plaatsvinden. De notulen van de vorige ledenvergadering, het Jaarverslag 1995 en de agenda van de komende vergadering vindt u bij deze "Chronyke" ingesloten. Misschien bent u geneigd zo'n vergadering als een jaarlijks terugkerende onvermijdelijke, maar nogal saaie routine-aangelegenheid te beschouwen. Bedenkt u echter wel, dat juist deze vergadering de gelegenheid biedt, met het bestuur van gedachten te wisselen en uw vragen, suggesties en eventuele kritiek naar voren te brengen. Bovendien hebben we na de pauze nog een boeiend programma voor u in petto: de heer C.A. Eyking zal een inleiding houden over het fort Spijkerboor en tevens zal er een videoband over het fort worden vertoond. Al met al reden genoeg, menen wij, om het haardvuur maar even te laten voor wat het is en de tocht naar het "Rijper Huis" te aanvaarden. We hopen velen van u op 21 februari te mogen begroeten Aan de binnenkant van de omslag van deze Chronyke treft u een artikeltje en een advertentie aan die betrekking hebben op de wederoprichting van het fanfarekorps "Graftdijk", in 1938. Naast het betreffende artikeltje staat een verslagje van een vergadering waarin werd gedelibereerd over de viering van het 40-jarig regeringsjubileum van koningin Wilhelmina. Het is niet duidelijk of de wederopleving van het muziekkorps ook iets heeft te maken met dat naderend jubileum. Het zou kunnen dat een en ander in de gedachten van sommige heroprichters heeft meegespeeld. Echter, de heroprichtingsplannen in augustus dat jaar, waren

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1996 | | pagina 3