DE VOORJAARSEXCURSIE 42 wandeling door de dorpen te maken. Ruim 1000 foto's zijn in middels beschreven en benoemd in het register. Het archief breidt zich nog steeds uit. Er zullen altijd ac tieve leden nodig blijven om dit materiaal in te werken en te beschrijven. Voor de in onze dorpen en omgeving geïnteresseerden biedt het archief veel en waardevolle informatie over de meest uiteenlopende onderwerpen. BRONNEN: Notulen en knipselmap, voorbereidingscommissie, bestuur tot en met 10-'78 OHV, C.Mol. Notulenboek notulen vergaderingen OHV. Uitgebreide mondelinge informatie van R.Terpstra, R.Dieleraan C.Regensburg, C.Mol, C.Booy en J.Vos. Hiernaast twee voorbeelden hoe de archiefkaarten er uit zien, aan de hand waarvan in enkele ogenblikken documen tatie over bepaalde onderwerpen kan worden opgediept.Er zou, bij voorkomende gelegenheden, drukker gebruik van kunnen worden gemaakt dan tot nu het geval is. Daar is het archief namelijk voor bedoeld: dat er - ook buiten de Oudheidkundige Vereniging - gebruik van wordt ge maakt Op de laatst gehouden bestuursvergadering (14 maart) bleek dat zich voor de geplande excursie naar Schokland en het V.O.C.-schip "Batavia" 26 deelnemers hadden opgegeven. Om bugettaire redenen is het nodig dat er 50 personen meegaan. Het kan zijn dat zich inmiddels door middel van het overmaken van het bedrag van 60 per persoon nog een aantal hebben aangemeld. De moeilijkheid is dat de banken dit maar eens per 14 dagen doorgeven. Wie zich van nu af nog wil opgeven, doet er goed aan dat telefonisch mee te delen aan mevr.Acda, (tel.3145) vóór 10 april en het verschuldigde bedrag meteen over te maken op een van onze banknummers. Niet-leden zijn ook welkom. In de bestuursvergadering van 26 april wordt besloten of de reis kan doorgaan. Degenen die zich dan hebben opgegeven, krijgen persoonlijk bericht.

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1993 | | pagina 20