De financiële gegevens beginnen in 1939 In het Tabellarisch Register dat ik nu open naast me heb liggen op de eerste handge schreven pagina's zie ik dat men zowel voor de Ontvangsten als Uitgaven 9 verschillen de kolommen ter beschikking heeft. Voor de ontvangsten zijn dit: totaal, donateurs, entree, contributie, verzekering, saldo, bank, diversen en reiskosten. De uitgaven omvatten: totaal, terrein onkosten en ma teriaal, verzekering, aflossing rente, terrein - - -—I - I - huur, diversen, DHVB Diocesane Haarlem se Voetbal Bond, banken reiskosten. Bij het kijken naar de cijfers en omschrij ving vallen meteen enkele zaken op. Men begint op 1 juli 1939 en spreekt over het boekjaar 1938-1939. De eerdere financiële transacties van dit boekjaar vinden we on der de noemer Transporteeren met dubbel ee. Ik snapte niet goed hoe men de post verzekering bij de ontvangsten moest verklaren maar dat wordt al in de tweede post die ik tegenkom verteld. N. Oudejans uit Graft betaalt op 5 juli 1939 een bedrag van 2 gulden contributie en daarvan komt Fl. 1,50 onder de noemer contributie en 50 cent verzekering. Op diezelfde 5 juli rijdt er een bus naar de uitwedstrijd tegen een club met de mooie naam Constancius en de spelers en supporters betalen Fl. 20,15 aan reiskosten. Daarmee worden de werkelijke reiskosten niet gedekt want bij de uitgaven kom ik een post "Tekort reiskosten Constan cius" van Fl. 6,75 tegen. 139 A V V I staande v.l.n.r Dirk Polman. W Middelveld. E Vitten. J Leguit en H de Vries srmidden v.l.n.r Fok Klompmaker en Dick de Moes. voor v.l.n.r.. Hen Visser. Jan de Boer, Jan Kieft en Ko v d Stelt sr

De Kroniek : Graft-de Rijp en Schermer | 2012 | | pagina 43