Op 5 maart 1999 een zwartbles schaap is bevallen van een vijfling, wat uniek is. Ook is besloten de laatste overgebleven zwarte zwaan af te voeren en deze is op 19 februari 2000 naar kinderboerderij 'de Beestenboel' in Zuid-scharwoude gebracht (die hadden er ook nog maar een), waardoor het ook mogelijk werd andere sierwatervogels te houden. De hertenbok onze vlaggenmast wist te slopen! In 2001/2002 waren de belangrijkste zaken: Aanbrengen van beschoeiing in de ontwateringsgreppel Aanleggen klimheuvel geiten Bouw van ponyhok en -bak Vervangen van de buitenvolière Het uitbrengen van de eerste nieuwsbrief Om de bestaande greppel beter te kunnen onderhouden is de greppel voorzien van beschoeiing, Tevens is een echte klimheuvel gemaakt met grote betonbuizen. Door de komst van de eerste pony Odin moest er een ponybak komen met ook een hok, wederom met medewerking van Klein Texas Verder werd de helft van het konijnenafdak en een deel van het kippenhok (achter) omgebouwd tot tijdelijke volière, om het grote project 'vervanging buitenvolière' mo gelijk te maken en te kunnen beginnen met de sloop ervan. Men is begonnen met slopen en aan brengen van de fun dering en riolering van de nieuwe voliè re eind 2001 en is in de zomer van 2002 met de afbouw ge start, toen duidelijk werd dat het finan cieel haalbaar werd door o.a. een aanvullende subsidie van de gemeente Langedijk, groot 4500,-. Naast de normale bezetting van de eerdergenoemde timmerploeg hebben Dirk Zuurbier en Theo de Wit o.a. het beton- en metselwerk verricht.

De Klin - Sint Pancras | 2012 | | pagina 88