Verder is er 22 en 23 maart 1996 een 11 meter hoog ooievaarsnest geplaatst in de nabijheid van de hertenstal. In de hoop dat er ooit een ooievaar op neer zou strijken. Dit klusje is met handkracht geklaard door Scouting groep Dirk Duyvel uit Alkmaar, met behulp van een zelf ontwikkelde takelconstructie. Ondanks dat de voorwaarden goed waren (o.a. dichtbij de volkstuinen voor voedsel en in de nabijheid van hoge bomen) is er echter nooit een ooievaar gesignaleerd. 1998 was het jaar van het eerste lustrum, namelijk het 5-jarig bestaan van de Kinderboerderij en tevens 25 jaar Hertenkamp. Er werd niet al leen gefeest op 26 april, maar ook weer het nodige gebouwd in dat jaar. Vooruitlopend op het feest was er behoefte om nabij de toegangspoort parkeerplaatsen aan te leggen. Hier voor moest een aantal bomen wijken, na overleg met de gemeente. Klein Texas heeft in opdracht van de ge meente dit klusje geklaard Viering eerste lustrum: In die afgelopen 5 jaar is er door vele vrijwilligers ontzet tend hard gewerkt om het doel de hertenkamp te veranderen in een kinderboerde rij te verwezenlijken. Het resultaat mocht er zijn en als dank én waardering voor de medewerkers, sponsors gemeente Langedijk en vele anonieme anderen was besloten dit le lustrum niet ongemerkt voorbij te laten gaan en het werd dan ook groots gevierd. Enkele hoogtepunten: Onthulling van de nieuwe kinderboerderijvlag met ons nieuwe logo, door wethouder Peter Hersbach met optreden van muziekkorps Irene Onthulling sponsorbord door de voorzitter Optreden van clown IGGI voor de kids Receptie voor genodigden in de kantine van de volkstuin. Het feest werd mede mogelijk gemaakt door de Rabobank, Smith Food BV, Vroegop BV., de plaatselijke winkeliersvereniging en de gemeente Langedijk. 83

De Klin - Sint Pancras | 2012 | | pagina 85