De jaren 1996 en 1997 stonden in hoofdzaak in het teken van renovatie van de beide aanwezige vijvers, naast de gebruikelijke jaarlijks steeds terugkerende activitei ten en festiviteiten Nu het openbare gedeelte in grote lijnen gereed was, werd een begin gemaakt met de rest van het terrein, waaronder de vij vers, deze waren erg in verval geraakt. Het hout was verrot en de vijvers zaten vol met bagger en waren daardoor te ondiep. In 1996 is de eerste vijver met de fontein uitgevoerd en in 1997 de vijver nabij de eendenkooi en de hertenstal. Deze renovaties zijn mede mogelijk gemaakt door loon bedrijf Klein Texas door sponsoring in natura van materialen en hulpmaterieel. Klein Texas verzorgde op zaterdagen het graafwerk en het intrillen van de palen. De planken werden daaraan bevestigd op zaterdag en door de week door de vrijwilligers Aad Boer, Andre van Drimmelen, Bert van Dalen, Ruud de Visser, Rob Masten broek, Jan Kuitwaard, Ronald en Yde Bouma. Er werd vakwerk verricht en de vijvers konden weer jaren mee. Daarnaast werd een bron geslagen ten behoeve van de fontein en de beregenings- installatie van wel 12 meter diep, (om drinkwaterkwaliteit voor de dieren te bereiken). Gesponsord door Madderom in de persoon van Jaap Kieft. Ook is toen de natweer- voorziening naast het oppassersverblijf gemaakt, om bij festiviteiten (bij nat weer) niet elke keer een tent te hoeven bouwen. Wat het dierenbestand aangaat werd de kinderboerderij blij verrast met de geboorte van een vierling van een bonte geit, waarmee ook de krant werd gehaald. 82

De Klin - Sint Pancras | 2012 | | pagina 84