Wethouder Aarts opent nieuwe kinderboerderij meer sponsors aandienden. En de kinderboerderij vervolgens ook meer op de steun van de gemeente kon rekenen. Door tevens een zuinig beleid te voeren en de grote mate van zelfwerkzaamheid, is het de vrijwilligers van Jong Leven gelukt de accommodatie compleet te maken. De belangrijkste feiten op een rij: Op 16 april 1993 was de feestelijke opening van de kinderboerderij Jong Leven. Het Her tenkamp werd toegankelijk gemaakt voor het publiek. Alleen het plein was toen ingericht met knuffelhoeken voor konijnen, boompjes en zit banken en de oude geitenstal had een nieuw plek gekregen. Motto voor deze dag was; 'Veel plezier voor mens en dier'. Het feest werd opgeluisterd door de kin deren van de basisscholen, die voor deze gelegen heid prachtige werkstukken hadden gemaakt. Verder werden ballonnen opgelaten door de kin deren, waarvoor mevrouw Rood het startsein gaf. (Jammer genoeg heeft Jan Rood de opening niet meer meegemaakt hij is overleden op 28 september 1992). Jan van Horick was wel aanwezig en vond dat er prachtig werk geleverd was. Maar maakte de kanttekening, dat het bestuur niet te hard van stapel moest lopen (ha, ha, ha,). Na een rondleiding van alle genodigden over het gehele terrein, werd aansluitend in de kantine van de volkstuin West-Beverkoog een receptie gehouden. De vele loftuitingen en complimentjes aan het adres van de vrijwilligers waren een hart onder 78 SINT PANCRAS - De opening van KMerboerderij Jong Leven' is vrijdag succesvol vettope" Het voormalig hertekamp is beter toegankelijk gemaakt voor jong en oud Molto op deze dag wasVee) Pieper voor Mens en Oer". Wethouder Frans Aarts verrichtte de oftcm opening. Hij werd hierbij bijgestaan door ongeveer200Hndernn die hem - mét ballon - daarbij assisteerden (Foto: Jan Beenken).

De Klin - Sint Pancras | 2012 | | pagina 80