Ja, dan dit jaar als afronding De Klin. Zowel de redactie als ondergetekende waren uitermate verrast door een geweldige bijdrage van een aantal 'jonkies'. Ronald Bouma, Dennis Bakker, Suzanne de Wit en Wigert Dronkert hebben zich ingezet om de ontstaansgeschiedenis van het Jeugdhuis op papier te zetten. Dat, na een oproep in onze krant van april 2012. Gewéldig wat zij tot nu toe aan materiaal hebben verzameld en in deze Klin hebben laten opnemen. Petje af voor zo veel inzet! Voor onze vereniging een prima opsteker als het er om gaat ook de jongeren te betrekken bij de geschiedenis, het wel en wee, in en van ons dorp. Jongelui, fantastisch en hopelijk een voorbeeld voor anderen! Voor wat betreft onze medewerkers nog dit. In de hoop dat wij binnen afzienbare tijd een eigen locatie zouden kunnen hebben, zijn er mensen benaderd met de vraag of zij bereid waren te assisteren met o.a. archiefwerk, scannen etc. Het overleg over de mogelijkheid om een deel van het Witte Kruisgebouw als onderkomen te gaan betrekken, loopt zodanig traag, dat we daarop nog geen zicht hebben. Om die reden kunnen we dus ook bepaalde werkzaamheden niet oppakken. Wij zien ons daarom genoodzaakt de druk zodanig op te voeren dat het na 1,5 jaar onderhandelen duidelijk wordt waar wij aan toe zijn! (geschreven 28-10-12). We hopen op begrip van degenen die gevraagd zijn, maar nog niet zijn ingezet. Tot slot wil ik u, mede namens het voltallig bestuur, een heel fijne decembermaand toe-wensen en voor 2013 een goed en vooral gezond Nieuwjaar! A.A. (Bram) Kout

De Klin - Sint Pancras | 2012 | | pagina 6