'Ja, het torentje hoort er ook bij. We vonden het wel stijlvol om het er weei op te zet ten', vertelt Ruud Vermeer, bestuurslid van het Jeugdhuis. De zaal biedt uiteindelijk genoeg ruimte om er zeker zon 400 mensen in te herber gen. Dan zijn er ook nog de toiletten, een vergaderruimte, keukengelegenheden en gemeente bint rancras geaeici worden, de rest moet op een an dere manier aangezuiverd wor den. De jongeren runnen.de ver koop van versnaperingen iti.Jiet zwembad en hopen verder dat hun paalzit-evenement van 20 augustus wat geld in het laatje bréngt. Naar verwachting opent Het Jeugdhuis rond de herfstvakan tie haar deuren. De activiteiten zullen dan gestadig' en voorzich tig op gang komen. Men is voor nemens op het muzikale vlak vooral onbekende, goede bands een kans te geven. Verder zullen firns in de aanloopperiode vast programmapunt zijn, Wat dit be treft heeft Het Jeugdhuis in een zaal van care nusi wat en up ue plaatselijke scholen al veel veld werk gedaan Db laatste jaren is er ongetwijfeld een flinke ach terban gekweekt. Bestuurslid Paul van Maar- schalkerweerd is doende de vloerplanken in „zijn" hoekje van de toekomstige bestuurska mer extra stevig vast te spijke ren. Nadat hij de hamer even ter zijde heeft gelegd: „Er moet nog ontzettend veel gebeuren. En hoewel wc hier met zijn allen heel hard aan het werk zijn, moet je toch enigszins relativeren. Dit pand is ten slotte iets waar ver schillende besturen van Het Jeugdhuis ,il zo u zeven jaar aan gewerkt hebben". Itt Sint Pan- het opbouwen van Het Jeugd huis in Sint Panqrp.s. (Foto; Wiek Natzijl) gewerkt hebben". In Sint Paneras is over een pe riode van vele jaren steeds meer goodwill van de bevolking ten opzichte van Het Jeugdhuis gekomen. Geslaafde jeugdstad-evenementen in de herfstvakantie hebben hier wel licht extra toe bijgedragen. Het ligt in de bedoeling Jeugd l:ul 1'iSl bij het nieuwe gel plaats te laten hebben. BE H l' VA N

De Klin - Sint Pancras | 2012 | | pagina 59