Op 28 februari 2011 hebben de voorzitter en vice-voorzitter een bespreking gevoerd met mevrouw mr. R.A. de Weerd van Pesman Advocaten te Alkmaar,. In deze bespreking zijn afspraken gemaakt welke werkzaamheden Pesman Advocaten voor ons zouden verrichten. Op 28 juni 2011 heeft mevrouw mr. R.A. de Weerd aan het bestuur advies uitgebracht en aanbevelingen gedaan over noodzakelijk geachte wijzigingen. Op 2 december 2011 is een bespreking gevoerd met mevrouw mr. A. Leenstra van Actus Notarissen. In deze bespreking is afgesproken dat Actus Notarissen begin 2012 een eer ste ontwerp van statutenwijziging zou aanleveren. In een drietal bestuursvergaderingen zijn de gewenste aanpassingen besproken en op 8 mei 2012 is het definitief ontwerp van statutenwijziging beschikbaar gekomen. Op 28 juni 2012 zijn twee extra ledenvergaderingen gehouden omdat naar verwachting niet het quorum gehaald zou worden van 60% van het aantal leden in de le vergade ring. In de 2e vergadering is de voorgestelde statutenwijziging door alle aanwezige leden goedgekeurd. Het bestuur is mevrouw mr. R. A. de Weerd en haar collega's van Pesman Advocaten, alsmede mr. F. M. de Vries en zijn medewerkers van Actus Notarissen zeer erkentelijk voor hun belangeloze medewerking aan deze staturenwijziging. Op 10 juli 2012 is ten overstaan van notaris mr. F.M. de Vries (Actus notarissen) de akte van statutenwijziging van de Historische Vereniging Sint-Pancras ondertekend door A.A. Kout en P.E.M. Tergau.

De Klin - Sint Pancras | 2012 | | pagina 18