van de Dijkstalweg tegenover de molen van J. Kriek en bij de spoorbrug. Een onderwerp, waar wij ons ook nog steeds mee bezighouden, is onze accom modatie. Ondergetekende had verwacht in deze KLIN wat duidelijkheid te kun nen brengen. Dat is helaas nog niet het geval! Wel vinden er nog steeds bespre- I kingen plaats tussen de gemeente Lan- gedijk, woningbouwvereniging Ymere en ons bestuur. Doordat Goed Wonen is opgegaan in Ymere hebben de besprekingen, over de mogelijkheid een deel van het Witte Kruisge- bouw aan ons toe te wijzen, vertraging opgelopen. Bovendien zal dan ook nog moeten blijken of wij aan de te stellen voorwaarden kunnen voldoen. Als het aan wethouder E. M. (Ilse) Overzier ligt, komt er in 2012 zonder meer duidelijkheid! Dan onze KLIN. Het lukt nog steeds om onderwerpen te vinden die voor plaatsing in aan merking komen. Maar... gezien het grote aantal onderwerpen dat in de uitgaven vanaf 1985 is verschenen, wordt de spoeling dunner. Bovendien wordt dat versterkt door het feit dat wij nog geen vaste medewerkers) hebben die bereid is/zijn in de wereld van de archieven te willen duiken. Op dit moment kan het Regionaal Archief te Alkmaar ons nogvoldoende stof bieden. Evengoed onze vraag: Wie van u ziet het zitten ons hierin te ondersteunen? Denk daarbij bijvoorbeeld aan een dagdeel per week of veertien dagen en dit dan uitsluitend gedurende de wintermaanden. Als u interesse heeft, wilt u dit dan melden bij één van de bestuursleden? U bent zeer welkom! Al onze huidige medewerkers die in diverse disciplines hun steentje bijdragen willen wij vanaf deze plek wederom heel hartelijk dankzeggen voor hun inzet gedurende het afgelopen jaar. Wij, leden van het bestuur, stellen daar graag een gezellige avond tegenover. In december valt de uitnodiging in de bus. U kunt de datum alvast noteren: woensdag 11 januari 2012 in De Geist. Mede namens de overige bestuurleden wens ik u: leden, medewerkers en sympathi santen heel fijne Kerstdagen en een goed en gezond Nieuwjaar toe! A. A. (Bram) Kout 4 1900 Sint Paiicras. In dc Wik (aan hel Noorde'mcïe) van Kroorrenburg ligt een halve praam te lossen. Deze Wik was voor iedereen vrij beschikbaar. Op de achtergrond de inmiddels verdwenen boerderij van Jb. Slijker. 1900 Sint Pane In de Hoek (bedoeld werd het Noordeinde) staat Anton Kxoonenburg (aannemer/timmerman) in de poort van zijn woning. Achter hem met hoed zijn vrouw. Bij de fiets staat Jacob fCrooncnburg, de latere burgemeester van ons doip.

De Klin - Sint Pancras | 2011 | | pagina 6