Rioleringswerk: Of het nu gaat om een hoofdriool, huisaansluitingen, drainage of een compleet rioolstelsel voor nieuwbouw of reconstructiewerk, zij kunnen het realiseren Beschoeiing swerk: Zij zijn gespecialiseerd in het aanbrengen van beschoeiingen vanaf de kant en/of vanaf het water. Een beschoeiing dient ervoor om een oever of waterkant te beschermen tegen afkalven, golfkrachten en andere invloeden die de stabiliteit van de waterkant in gevaar kan brengen. Beschoeiingen kunnen gemaakt worden van hout, beton, kunststof of staal. Van oudsher wordt vaak hout toegepast. De voorkeur gaat uit naar hardhout omdat dit een langere levensduur heeft. De houten beschoeiing bestaat over het algemeen uit: palen, planken, worteldoek, veran keringen en eventueel een afdekplank. Het nadeel van hout is dat de hoogte van een beschoeiing enigszins beperkt is. Bij grotere hoogte verschillen wordt overgestapt op een damwandconstructie. Sloopwerk: U kunt het loonbedrijf terecht voor alle voorkomende sloop en demon tage werkzaamheden. Met deskundig personeel en modern materieel kunnen zij iedere fase van een sloopproject uitvoeren. Het slopen is vandaag de dag een gespecialiseerd proces, waarbij alle afkomende materialen worden gescheiden bij de bron voor hergebruik. Groenvoorziening: Het gaat er niet alleen om hoe de stad, uw wijk, park of tuin er straks bij ligt. Het gaat er om hoe deze er over drie jaar of later uitziet. Aanbrengen en reconstructie plantvakken en gazons: het loonbedrijf beschikt over jaren lange ervaring met het aanbrengen en reconstrueren van plantvakken, gazons en bermen in het openbaar groen. Deze werkzaamheden kunnen zowel met groot als klein materieel uitgevoerd worden. Onderhoud bomen en bosschage: Hier gaat het om het kappen van bomen (groot en klein), snoeien van bomen, het knippen van hagen of bosschage, bomen aan- of ver planten of groeiplaats verbeteringen. Tevens kunnen zij uw hout afval versnipperen, dit met een versnipperaar met een kraan en eventueel een kar om de snippers af te voeren. Verwijderen van boomstobben: Voor het verwijderen van boomstobben groot of klein beschikt 'Klein Texas' over een stobbefrees aan een kraan en een stobbefrees achter de tractor.

De Klin - Sint Pancras | 2011 | | pagina 25