In september 2010 is het bedrijf verhuisd naar de nieuwe locatie. In 2010 is Kees Groot na 40 jaar gestopt met werken en zijn twee zonen van Henk Bekker, Sander en Bryan, in het bedrijf gestapt. Het bedrijf wordt nu door de familie Bekker voortgezet. De taakverdeling binnen het bedrijf is als volgt geregeld. Henk is uitvoer der en planner, Sander is uitvoerder in de buitendienst en Bryan is werkzaam op het bedrijfsbureau. Op zaterdag 1 april en zondag 2 april 2011 is de opening en de open dag van de nieuwe locatie gehouden. Prachtige dagen met veel bezoekers, belangstelling, kado's en donaties. De donaties zijn verdeeld over diverse goede doelen. Een goed doel is de kinderboerderij 'Jong Leven' in Sint Pancras. Mede opgericht door Jan van Horick. Tijdens de open dag heeft menig dorpsbewoner heeft zich verbaasd over het materieel en het wagenpark van dit loonbedrijfIedereen ziet Henk al jaren dagelijks rondrijden in een oranje bus. Maar na een bezoek aan de open dag weet men dat er meerdere oranje bussen zijn! Loonbedrijf Klein Texas BV is de afgelopen jaren uit gegroeid tot een zeer divers bedrijf. Werkzaamheden: Inmiddels bestaat het bedrijf uit circa 15 medewerkers en zijn de werkzaamheden sterk veranderd en uitgebreid. Wat zijn nou de werkzaamheden van een loonbe drijf? En welk materieel gebruik je voor welke specifieke klus?. Kijkt u eens naar het overzicht op de volgende pagina's, dat is ontleend aan de website www.kleintexas.nl. Op de website vindt u ook foto's van de machines. Het zal u verbazen! Een mooi veelzijdig familiebedrijf is Klein Texas', gehuisvest op een prachtige locatie. Een woord van dank aan Bryan Bekker voor de medewerking en de input voor dit artikel. Bianca Breed-Zonneveld 21

De Klin - Sint Pancras | 2011 | | pagina 23